in , , ,

VAY BEVAY BE

Playstation 5 İsveç’te Ön Siparişe Sunuldu!

Media Markt İsveç, Oyun Dünyasını Alt Üst Etti.

Sony henüz “Playstation 5‘i” resmî olarak tanıtmadı fakat buna rağmen İsveç‘te bulunan Media Markt PS5‘i ön siparişle 9999,-SEK yani yaklaşık olarak 5900 ₺ fiyat ile alıcılara sundu.

Fotoğraf: Media Markt İsveç

Playstation 5, çok büyük bir oyunsever kitle tarafından heyecanla bekleniyor. Playstation 4 altı yıl önce 2013’te piyasaya sürülmüştü. Sonrasında Sony direkt Playstation 5’e geçmek yerine 2016’da Playstation 4 Pro’yu tanıttı. Bu nedenle resmi olarak Playstation 5’in çıkacak olmasının açıklaması, Playstation 5’i bekleyenleri daha da heyecanlandırmış bulunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Team Fortress 2'nin Soldier Karakterinin Seslendirmeni Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti!
Fotoğraf: Media Markt İsveç

İsveç’te ön siparişe sunulmasına karşın Playstation 5 ile ilgili dişe dokunur hiçbir bilgi bulunmamakta. Tüm bunların haricinde, hazırlanmış olan ön sipariş sayfasında bu yeni nesil konsolun, en geç Nisan 2020’de dağıtılacağı da belirtiliyor ki bu aslında neredeyse bilinen bir şey. Sebebi ise Microsoft’un yeni nesil oyun konsolunu o tarihlerde çıkacağının bilinmesi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Monster Notebook'un NVIDIA GeForce GTX 16 Serisi Grafik Kartlı Modelleri Satışta

Son olarak İsveç Media Markt’ı tarafından 1200$ gibi bir fiyatla alıcılara sunulsa da genel görüş yeni nesil Playstation’un fiyatının 500-700 dolar civarı olacağı yönünde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Morphies Law Steam’de Erişime Açıldı!

Ücretsiz Oyun: Adventures of Shuggy Ücretsiz Oldu!