in ,

Psikolojik – Gerilim Oyunu Corrupt’ın Fragmanı Yayınlandı

Hexedron adlı indie grup tarafından geliştirilen Corrupt, fragmanını yayınlamış ve kickstarterını başlatmış durumda. Klasik bir keşfetme ve bulmaca üzerine kurulu olan Corrupt’ta kapatılan eski bir tesisi araştırmakla yükümlü olan bir gazeteciyi canlandırıyoruz. Yapılan yorumlar arasında birçok kişi “Bu adeta farklı bir Outlast senaryosu.” dese de yapımcı ekip kendinden emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Yaptıkları açıklamada ise 2019’da oyunu piyasaya sunacaklarını belirttiler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Casper Excalibur G750, 8. Nesil ile Oyun Dünyasına Yeniden Giriş Yaptı!

Şu anki geliştirmenin PC platformuna yönelik olduğunu belirten yapımcı ekip; başarılı bir çıkış gerçekleştirdikten sonra oyunu Playstation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve hatta VR için bile getirmeyi planladıklarını açıkladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Space Soldiers: Bir Devrin Sonu

Kickstarter için ise “Basitçe söylemek gerekirse oyun geliştirme pahalıdır ve yayıncılar kârların çoğunluğunu alırlar. Kickstarter aracılığıyla ise oyunu hali hazırda geliştirirken gelen finansal destek ile oyunun geliştirilmesine ve yayınlanmasına daha fazla para yatırılabilir.” diyerek kickstarter’daki amaçlarını da belirittiler.

Corrupt hakkında daha fazla bilgi edinmek için:
https://www.youtube.com/watch?v=vt_Lwte7q

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hyper Universe’ün Kore Sunucuları Kapatılıyor!

League of Legends Dünya Şampiyonası’nda İlk Yarı Finalistler Belli Oldu!