in , ,

PUBG Mobil Platformlar İçin Onaylandı!

PUBG, artık her yeri kontrolü altına almayı başaran, tam sürümü çıkmadan milyonlar satan ve oynanan o efsane oyun. Bir sürü ödül adayı listesine girmeyi başarmış PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) konsollar için de çıkacak haberlerinden sonra mobil platformlar için de onay aldı.

TENCENT GAMES VE BLUEHOLE ONAYLADI

Tencent Games daha önce Bluehole’u satın almak için girişimlerde bulunmuştu ancak başarılı olamamıştı. Bunun üzerine Tencent Games oyunun Çin’de yayınlanması için hakları aldı. Bluehole’un onayıyla birlikte Tencent Games PUBG’nin mobil versiyonu için çalışmalara başladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ünlü Twitch Yayıncısı "Ninja" Fornite'ın PUBG'den Daha Fazla Yetenek Gerektirdiğini Söyledi.

Tencent Games bir Çin şirketi. Yani mobil versiyon ilk olarak Çin için piyasaya sürülecek. Diğer ülkelerde durum nasıl olacak daha herhangi bir bilgi elimizde bulunmuyor. Ancak şunu söylemeliyim ki bu kadar satan ve bir sürü ödüle aday olarak gösterilen bir oyunun çok daha farklı platformlara yayılması büyük ölçüde pozitif bir etki yaratacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  World of Warplanes Hızla Yükseliyor
Siz mobil versiyon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

THE BUREAU: XCOM DECLASSIFIED Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!

Overwatch Güncelleme Notları: 30 Kasım 2017