in , ,

PUBG Mobilde PMSC Global 2018 Şenlikleri!

Geçtiğimiz günlerde, Tencent Games ve PUBG Corp‘un ev sahipliği yaptığı ve Samsung Galaxy Note 9 sponsorluğu tarafından gerçekleştirilen PUBG Mobile Stars Challenge 2018 Global finalleri kıyasıya rekabet dolu üç gün geçirdi.

Dünya çapında takımları konuk eden etkinlikte Türkiye’den de HAYRO ekibi katıldı. Etkinlikte birinci olan takım ise 33 öldürme skoru ile RRQ Athena oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed: Valhalla Xbox Smart Delivery Özelliğini Destekleyecek!

Tencent Games, Küresel Yayıncılık Merkezi Genel Müdürü Vincent Wang, etkinlikle ilgili “PMSC Küresel Finalleri 2018’deki aksiyon ve ilk gün katılımı, küresel şampiyonanın doğuşuna şahit olduğumuz heyecan dolu bir maceranın başlangıcını işaret ediyor. Hayranların ilgisinden çok memnunuz ve şampiyonları tebrik ediyoruz” dedi.

Etkinlik sadece bir turnuva değil aynı zamanda bir kutlama niteliği de barındırıyor. 30 milyon aktif kullanıcı barajını geçen PUBG etkinliği hediyelerle de kutluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Final Fantasy 16 PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

PMSC 2018 Global Finalleri’ne katılan hayranlar “Oyun Alanı’nda PUBG Mobile karşılaşmalarını izlerken, “İnteraktif Deneyim Alanı”nda özel hediyeler kazanabiliyorlar. Dünyanın en popüler oyununun hayranları, PMSC 2018 Global Finallerini bu adresten izleyebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Playstation Store’da 50 TL Altındaki Oyunlar!

KonoSuba Anime İncelemesi (Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!)