in , ,

PUBG MOBILE, 10 Milyon Günlük Kullanıcıyı Geçti!

Tencent ve PUBG Corp. dünya çapında büyük yankı uyandıran PUBG MOBILE‘ın Çin dışındaki ülkelerde 10 milyon günlük aktif kullanıcı sayısını geçtiğini açıkladı.

Tencent ve PUBG Corp., son derece popüler oyunun mobil sürümünü 19 Mart’ta App Store ve Google Play Store’da yayınladı. Aktif kullanıcı sayısındaki bu dönüm noktasının yanı sıra, PUBG MOBILE, 100’den fazla ülke ve bölgede en çok indirilen unvanını da elde etmeyi başardı. Bu performansa ulaşabilen en hızlı oyunlardan birisi ola PUBG MOBILE için birinciliği yakalamak bir haftadan kısa sürdü.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG Güncelleme Notları 24 Ekim 2018

PUBG MOBILE, 2018 Google Play Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Oyun” ve “En İyi Topluluk Oluşturan Oyun” kategorilerinde aday gösterilerek, iki kategoride aday olan tek oyun olmayı da başardı.

Kısa süre önce PUBG MOBILE, PC sürümünde de bulunan Miramar haritasını oyuna ekledi. Epik karşılaşmalar için tasarlanan geniş şehirlerin engebeli bir çölde yer aldığı Miramar, yüksek tempolu bir kapışmayı oyunseverlerin parmak uçlarına taşıyor. Mayıs Miramar güncellemesi hakkında daha fazla bilgi almak için PUBG MOBILE’ın Baş Tasarımcısı Jeff Kang’ın da yer aldığı videoyu aşağıdaki adresten izleyebilirsiniz.

PUBG MOBILE oyunculardan ve eleştirmenlerden çok sayıda olumlu yorum aldı. Geliştiriciler yüksek kaliteli içerikler hazırlayabilmek için oyuncularla etkileşim kurmayı sürdürüyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  AMNESIA COLLECTION Humble Store'da Ücretsiz Oldu!

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

LoL: 8.10 Yama Notları

Epic Games Fortnite’ın E-spor Turnuvalarına 100 Milyon Dolar Ayırdı!