in , ,

HARİKAHARİKA

PUBG Mobile Resmi Olarak Türkiye İçin Çıktı

Dünyaca ünlü Battle Royale oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da oyuncular arasındaki adı ile PUBG sonunda mobil platformlar için çıkışını gerçekleştirdi. Bu güne kadar sadece Çin üzerinden mobil versiyonuna erişebildiğimiz PUBG, resmi olarak diğer ülkeler üzerinde de çıkışını gerçekleştirmiş durumda.

Aynı şekilde Unreal Engine 4 motoru ile geliştirilen PUBG Mobile, orijinal versiyonunu aratmayacakmış gibi gözüküyor. Üstelik mobil versiyonunun bedava olarak piyasaya sunulması 2 platform arasındaki en büyük fark denilebilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG'ye Gece Modu Geliyor!

PUBG Android İndir
PUBG iOS İndir

2 Yorum

Bir Cevap Yaz
  1. BENIM TELEFONUM LG G3 STYLUS BNM TELEFONUMDA !!CİHAZINIZ BU SÜRÜMLE UYUMLU DEĞİL!! DİYO BNM OYNAMA HAKKIM YOKMU BU OYUNU

    • Onun sorunu genel olarak Play Store’un güncel olmamasından kaynaklanıyor. Onun dışında hala aynı sorunu alıyorsan bunu için bir kaç tane ekstra program var Aptoide gibi detaylı olarak ne işe yaradığın bilmiyorum ama Youtube’da bir çok kaynak video mevcut bu sorun için. Sana tavsiyem ekstra programlar indirmeden Play Store’unu güncellemeyi dene önce diğer programlar çok da sağlıklı olmayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABZU İncelemesi

Overwatch Güncelleme Notları: 20 Mart 2018