in , ,

Pubg Mobile ve Resident Evil 2 Bir Araya Geldi!

Dubai’de gerçekleşen PMSC 2018 yani Pubg Mobile Star Challenge turnuvası bugün itibariyle sonlandı. Turnuvanın final gününde PUBG Mobile resmi twitter hesabı üzerinden Resident Evil yapımcıları ile ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.

Türk yayıncılarımızdan Necati Akçay ve EasterGamersTV’den Mete Özbey’in de katıldığı Dubai’de gerçekleşen Pubg Mobile Star Challenge PMSC 2018 turnuvası bugün itibariyle finalini gerçekleştirdi. Tencent Games ve Pubg Corporation iş birliği ile gerçekleştirilen bu turnuva, Güney ve Kuzey Amerika, Çin, Kore, Japonya ve Avrupa olmak üzere 6 farklı bölgeden gelen yayıncıların Pubg Mobile’da mücadele etmesini sağlıyor. Kazananlar para ödüllerinin yanında, tanıtımlar için resmi yayıncı anlaşmaları imzalandı. Güzel bir etkinliği geride bıraktıktan sonra, aynı gün içerisinde Pubg Mobile resmi twitter hesabından, Resident Evil 2 ve Pubg Mobile ortaklığının sağlandığını duyurdu yani Tencent Games ve Capcom bir araya geldi. Gönderiye 1 adette video yerleştirdiler. Videoda Resident Evil 2 görüntülerinin üstüne Pubg Mobile yazısı eklenip karma bir montaj yapılmış. Gönderide yazanlar ise şu şekilde:

‘’Dubai PMSC 2018 finallerinin son günü. Pubg Mobile ile Resident Evil 2’nin bir araya gelmesinin duyurusundan daha heyecanlı ne olabilir? Çok yakında bir şeyler geliyor.’’

Bu gönderiden tam olarak ne çıkarmamız gerek bilmiyorum ancak, Pubg Mobile için zombi modu ihtimali, ihtimaller arasında yer almakta. Twitter kullanıcıları da yorumlarda bu düşüncelerini dile getirmiş. Pubg Mobile için çok yakında yeni bir zombi modu görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor Dünyasını Buluşturacak Olan Zirve: ESPORTS.con

Mortal Kombat 11 The Game Awards’ta Duyurulabilir!