in , , ,

PUBG, Oynayanlarına GTX 1080 Ti Kazandırıyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) oyununu oynuyorsanız ve bir GeForce GTX ekran kartı kullanıyorsanız, GeForce Experience’un ShadowPlay Maç Özeti’ni kullanarak öldürme, nakavt ve kazandığınız oyunları otomatik olarak yakalayabilirsiniz. Bunu hepiniz biliyordur. Bilmediğiniz kısım ise, bu yeni özelliğin kutlamasında. PUBG’nin geliştiricisi  Bluehole Inc., NVIDIA ile beraber PUBG ShadowPlay Highlights yarışması düzenliyor. (Çıkar mı çıkar xD… Şansını denemekte fayda var). Sizi hemen NVIDIA’nın hazırladığı 1 dakikalık videoyla baş başa bırakalım.

Video bitmiş olacak ki bu yazıyı okumaya başladın, hadi gel beraber kurallara göz atalım. Aslında çok basitler. Sadece PlayerUnknown’ın Battlegrounds oyununu oynuyorsun, şaşırtıcı öldürmelerini, knockdown’larını veya çılgın tavuk yemeklerini yakalayıp Twitter veya Youtube’da paylaşıyorsun. Bunlara ek olarak da @PUBATTLEGROUNDS, @NVIDIAGeForce ve #ShadowPlayHighlights‘i gönderine etiketliyorsun.

Ödül, 3 GeForce GTX 1080 Ti GPU’yu (Gönüllerin efendisi) ve 50 GeForce GTX USB Sürücüsünü (64 GB, USB 3.0) içeriyor. Yarışma 21 Eylül’e kadar devam edecek ve bu tarihten sonra NVIDIA, favori kayıtlarını seçip 3 1080 Ti ve 50 tane Usb Sürücüsünün kazananlarını seçecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pax Romana Steam'de Boy Gösteriyor!

Oyunda hepimizin hoşuna giden, ”bunu yapmayı nasıl başardım” dediğiniz anlar oluyordur. Neden o anlar arkadaşlarınız ve sizin arasında sır gibi kalsın? Bu yarışma ile şansını dene ve o güzel anları birçok oyuncuya izlet. Kim bilir, belki geleceğin YouTuber’ı veya Twitch yayıncısı olursunuz…

[interaction id=”59532b2c4649b4e34eadd633″]

2 Yorum

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CD Projekt Red, The Witcher 3’ün Geliştirilme Aşamasından Derlediği Komik Bir Video Yayınladı

Sizi Geçmişe Götürecek Oyunlar