in ,

Pubg Xbox One’da 4 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Selamlar Only A Gamer takipçileri. Tencent Games ve Bluhole’un büyük emekleri sonucunda oluşturulan ve Battle Royale oyun modunda dünyaya sesini duyurmayı başarmış efsane oyun PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) PC platformunda çok büyük başarılara imza atmıştı. PC tarafında başarı yakalayan oyun daha sonra konsollar ve mobil platformlar için de belirli kısıtlamalar olsa da onayını almıştı. Oyun Çin’de mobil platformlar için yerini alırken, konsol tarafında ise Xbox One için çıkışını yaptı. Kısa bir süre içerisinde 3 milyon oyuncu sayısına ulaşan yapım bu büyük başarısının ardından hızlı bir şekilde üç rakamını dörde yükseltti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG ve Fortnite Mahkeme Karşısında

XBOX ONE OYUNCULARINA MÜJDE

Oyunlarının Xbox One üzerinde büyük başarı yakalamasını kutlamak isteyen geliştirici ekipler, sadece Xbox One oyuncularına sunulacak hediyeyi duyurdu. Açıklamaya göre 31 Ocak saat 00.00’dan önce yani ocak ayının sonuna kadar karakterini açan oyunculara 30.000 BP değerinde oyun puanı verilecek. Oyuncular şubat ayında bu puanları hesaplarında kullanabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation 4 ve XBOX ONE'ı Bir Konsolda Topladılar!

PC PLATFORMUNDA DURUM NE?

PC oyuncuları bu haberi duyunca üzülmüş olabilirler. Maalesef ki geliştirici ekiplerden PC oyuncuları için herhangi bir hediye duyurusu yapılmadı. PC platformunda oyun büyük başarılara imza atmaya devam ederken, geliştirici ekiplerden PC oyuncuları için müjde haberleri şu anlık sadece bekleniyor. Umarız ki yakın zamanda PC oyuncuları için de güzel bir açıklama yapılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League of Legends 8.2 Yama Notları

God Of War Çıkış Tarihi Açıklandı!