in , ,

PUBG’nin Yeni Haritası Son Kez Denenmeyi Bekliyor!

PUBG’nin 4×4 haritası olarak bildiğimiz tropikal harita Sanhok, resmi çıkışını gerçekleştirmeden önce son kez test serverinde denenmeyi bekliyor.

4×4 Sanhok haritasını test serverinde denemek için herhangi bir keye ihtiyacınız yok. Geliştiricilerin Steam blogunda, “PUBG’yi satın almış herkes Steam kütüphanelerinde bulunan PUBG: Experimantal Server’i indirerek Sanhok haritasını oynayabilir.” yazmakta.

Haritanın beta test süreci bu aşamadan sonra sona erecek. Bu yüzden son beta test süreci kapanmadan hairtayı test etmeniz önerilir. Bu dördüncü turla beraber Sanhok haritası en baştan bugüne birçok değişiklik geçirdi. En başta Codename: Savage olarak belirlenen isim en son aşamada Sanhok olarak duyuruldu. Ayrıca haritaya şu anda 4 yeni bölge eklenmiş ve bazı bölgelerde iyileştirmeler uygulanmış durumda. Geliştiricilerin yaptığı açıklamada, “Eğer her şey yolunda giderse, Sanhok haritası haziran ayının sonlarına doğru ana sunucuya gelmiş olacak.” dendi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG 1.0 Test Güncelleme Notları #3

Sanhok haritası ile birlikte oyuna bu haritaya özel silahlar, araçlar da eklenecek. Bunlar harita çıktıktan 1 ay sonrasına planlanmış durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playerunknown's Battlegrounds 4 Milyon Kopya Sattı!
SON TEST AŞAMASI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sanhok haritasını denemek için son şansınız olan beta test aşaması 1 Haziran’da TSİ 15.00’de başlayacak.

Test aşaması 4  Haziran TSİ 14.00’da sonlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rules of Survival Steam Mağazasında Yayımlandı!

PUBG | Sanhok Haritası #4 Güncelleme Notları