in , ,

PUBG’ye Gece Modu Geliyor!

Son zamanlarda eski popülerliğini kaybetmiş ve battle royale oyun moduyla ilk çıktığında oyun camiasında büyük bir yankı uyandırmayı başarmış olan PUBG, 0.9.0 yaması ile bünyesine gece modunu katacak.

Bluehole tarafından geliştirilen PUBG, 23 Mart 2017’de piyasaya çıkışını yapmıştı. Çıkışından kısa bir süre sonra ortalığı kasıp kavurmayı başaran PUBG, ‘’Battle Royale’’ türünü içinde barındıran oyunlar çıkmaya başlamasıyla kan kaybetmeye başlamıştı. Özellikle çıkışını daha yeni gerçekleştirmiş Call of Duty Black Ops 4’ün ‘’Blackout’’ isimli battle royale modu hamlesi, PUBG’yi yerinden oynatacak kadar büyük bir hamleydi. Oyuncular, Call of Duty markasının altında daha farklı ve belki de zevkli bir battle royale deneyimi için odaklarını Black Ops 4’e çekmişti. Bunlar yetmemiş gibi PUBG’nin fiyatının, 67 TL’den 87 TL’ye çıkması oyunun gidişatını büyük ölçüde kötü etkiledi. Bu konuya değindiğimiz haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG ETKİNLİK MODU | .45'LİLER | 3 - 6 AĞUSTOS 2018

PUBG, yeni hamlesi olarak 0.9.0 güncellemesi ile sunacağı gece modunu seçti. Gece Modu, hem PC hem de mobil platformlarda birlikte çıkacak ve gece modu ile oyuna yeni özellikler eklenecek. Oyuna ‘’Ronny’’ adında bir araç ve cadılar bayramının yaklaşması üzerine, cadılar bayramına özel kostümler gelecek. Gece Modu için özel gözlükler, özel dürbünler ve bir sürü özellik daha eklenecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG | 11 TEMMUZ 2018 GÜNCELLEME NOTLARI

PUBG’nin karşısında şu an popüler olarak iki rakip bulunmakta. Birisi ücretsiz alternatif Fortnite, diğer ise piyasada büyük ilgi gören Call of Duty Black Ops 4. Bakalım PUBG bu güncellemenin ardından geri toparlanabilecek mi? Siz gece modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce PUBG rakipleri karşısında nasıl bir durumda? Görüşlerinizi yorumlarda belirtin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Irelia ve Aatrox Yeniden Nerfleniyor

Devil May Cry 5’ten 45 Bin TL’lik Özel Sürüm!