in ,

Quake Champions Açık Beta Başladı!

Yılların oyunu Quake, Quake Champions adıyla sahalara geri dönüyor! 12 yıllık serinin ilk oyunu dünyadaki ilk 3 boyutlu oyun motoruna sahip oyun olarak dikkat çekmişti. Bu sefer ise yarattığı atmosfer, değişik kahramanlar ve silahlar ile bize çeşitlilik ve eğlence sunma amacında. Bethesda tarafından yayınlanan oyunu nasıl indirebileceğinize ve kodu nasıl alabileceğinize hep beraber bakalım:

Öncelikle oyunu indirmek için birkaç adım uygulamanız gerekiyor. Buradan oyunun kodunu almak için siteye gidelim. Daha sonra sağdaki bölümden, “Get Key” bölümüne gidelim. Daha sonra site bizden aktivasyon için yaşınızı ve kod için e-postanızı isteyecek. Bu bilgileri de girdikten sonra kod karşınıza gelecek. Bu kodu bir yere kopyalayın.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yapımı Devam Eden Prey İçin Demo Sürüm Yayınlanacak!

Henüz işiniz bitmedi. Eğer bir Bethesda hesabınız yoksa hemen bir Bethesda hesabı açın. Daha sonra ise Bethesda başlatıcısını indirmeniz gerekiyor. Başlatıcıyı da indirdikten sonra elinizde bulunan kodu başlatıcı içinde kullanıp daha sonra oyunu indirebileceksiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Remedy'nin Yeni Oyunu Olan Control'un Türkçe Yaması Yayınlandı!

Bethesta açık beta için bütün engelleri kaldırıyor. Kapalı betada sadece hafta sonları girilebilen bir engel vardı ve bu olay kullanıcıları üzen bir hareketti. Açık beta ile bu engel kalktı ve oyun 12 Mayıs ile 21 Mayıs tarihleri arasında 7/24 açık olacak şekilde oynanabilecek. Bunun yanı sıra Beta boyunca tüm karakterler ve haritalar açık durumda olacak.

İyi Oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü Atmosferik Korku Oyunu Alan Wake Steam’den Kaldırılıyor!

Dota 2 | 12 Mayıs 2017 Güncelleme Notları