in , ,

Quantum Error İçin Xbox One X Açıklaması: ”Asla olmaz demeyeceğiz”

TeamKill Media tarafından geliştirilen ve PlayStation 5 için duyurulan ilk korku-fps oyunu olma özelliğini taşıyan Quantum Error oyununun geliştiricilerinden olası bir Xbox One X versiyonu hakkında açıklama geldi. Geliştiriciler ”Asla olmaz demeyeceğiz’‘ şeklinde bir söylemde bulundu. Detaylar haberimizde.

Yeni jenerasyonda en çok beklenen konsollardan biri olan PlayStation 5 için tanıtılan Quantum Error, korku temalı bir FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu iki temayı harmanlayıp bizlere özgün bir atmosfer sunmayı amaçlayan oyuun  PlayStation 5 Exclusive olarak çıkması planlanıyor. Gamingbolt ile yapılan röportajda TeamKill Media ekibinde yer alan geliştiriciler Dakoda Jones ve Micah Jones, olası bir Xbox One X versiyonu için ”Asla olmaz demeyeceğiz” şeklinde bir cevapta bulundular. Buna rağmen asıl odakları PlayStation ile çalışmak olduğunu da eklediler. Oyunun Nintendo Switch‘e çıkıp çıkmaması konusunda ise oyunun grafik uygunluğunun Nintendo için yeterli olmadığını söylediler. Yani oyunun Nintendo sürümünün çıkma olasılığının oldukça düşük olduğunu söylemek mümkün.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dishonored Geliştiricilerinden PlayStation 5'e Yeni Oyun: Deathloop!

Quantum Error, şu anlık PlayStation Exclusive olarak çıkış yapmayı planlıyor ancak olası bir Xbox One X versiyonunun gelme olasılığı da bulunuyor. Bunu ileride gelen haberler ile detaylı bir şekilde öğreneceğiz. İşte merak edenler için Quantum Error fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Yeni Trackmania Oyunundan İlk Trailer Geldi!