in , ,

Quantum Error Xbox Series Konsollarına da Gelecek!

 Quantum Error Xbox Series konsollarına da geliyor! Geliştirici ve yayıncı Teamkill Media, oyunun PlayStation 4 ve PlayStation 5’in yanında yeni nesil Xbox Series konsollarına da geleceğini duyurdu. Detaylar haberimizde.

Quantum Error Xbox Series

PlayStation 5’in ilk korku oyunu olarak tanıtılan Quantum Error, ilk olarak 27 Mart 2020’de tanıtılmıştı. İlgili duyuru haberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. TeamKill Media tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yayınlanacak olan oyun hakkında yeni gelişmeler mevcut. Geliştiricinin açıklamasına göre oyun PlayStation Exclusive olmayacak ve Microsoft’un Xbox markasına ait yeni nesil Xbox Series için de çıkışını yapacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Assassin's Creed Ragnarok Hakkında Yeni Sızıntılar Geldi!

TeamKill Media aynı zamanda merak edilen PC sürümü için de açıklamalarda bulundu. Geliştiricler, PC versiyonu için ”çok mümkün” şeklinde bir yorumda bulundu. FPS korku oyunu Quantum Error’da bir itfaiye görevlisi olan Captain Jacob Thomas’ı yöneteceğiz. Klasik bir kurtarma çağrısı üzerine görevimize ilerlediğimiz oyunda işler beklediğimiz gibi gitmeyecek. Kozmik korku FPS oyununda gerçek dışı olaylara şahit olacağız. Birinci şahıs nişancı bakış açısıyla oynanacak oyunumuz, Unreal Engine adlı güçlü bir oyun motoru ile geliştiriliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Metro Exodus Çıkış Tarihi Ertelendi

Quantum Error için resmi olarak açıklanmış net bir tarih bulunmamakta. Oyunun ne zaman çıkacağını henüz bilmiyoruz ama yeni nesilde önemli bir yere sahip olacak gibi duruyor. Siz oyunu nasıl buldunuz? Sizce oyun başarılı olmayı başarabilecek mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz. İşte Quantum Error Xbox Series X fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FIFA 21 Demo Sürümü

FIFA 21 Demo Sürümü Oyunculara Sunulmayacak!

xbox game pass 15 milyon

Xbox Game Pass 15 Milyon Aboneyi Aştı!