in , ,

Rage 2’nin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!

Just Cause serisinden tandığımız İsveç merkezli video oyun geliştirici şirketi Avalanche Studios tarafından geliştirilen Rage 2 için Bethesda E3 2018 konferansında yeni bir oynanış videosu gösterildi. Doom için kullanılan oyun motoru Rage 2 içinde kullanılacak. Oyun Avalanche Studios ve id Software iş birliğiyle çıkacak ve dağıtımı Bethesda tarafından düzenlenecek.

Yayınlanan videoda en çok dikkat çeken şey çevre ve grafikler. Gayet güzel bir atmosfer oluşturulmuş ve grafiklerde oyunun temasına uygun olarak tasarlanmış gibi gözüküyor. Birbirinden ilginç silahlar, zırhlı araçlar ile aksiyonu doruklara kadar yaşayacağımız Rage 2 bomba gibi geliyor! Açıklanan bilgilere göre oyun, Dünya’ya çarpan bir göktaşı sebebiyle insanlığın çoğunun ölümünün ardından başlayacak. Doom’da kullandığımız güzel silahların benzerleri Rage 2’de de bulunacak gibi gözüküyor. Açık dünya tarafında biz oyunculara keşfetme ögeleri sunacağını belirttiler. Açık dünyayı iyi yansıttıkları takdirde, açık dünya ve mükemmel aksiyon uyumuyla Rage 2’ye hayran kalabiliriz.

Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil ancak çıkacağı platformları biliyoruz. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Yayınlanan videoyu beğendiniz mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Buyursunlar, işte Rage 2 için yayınlanan yeni video;

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Efe Külhan

Adım Efe Külhan. Özel Edirne Beykent Fen Lisesi'nde son sınıf öğrencisiyim. İlk iş kariyerime, 29 Ağustos 2017 tarihinde Only A Gamer'da başladım ve hala devam etmekteyim. Ana görev olarak haber editörlüğü olmak üzere her türlü içeriği üretmeye çalışıyorum.

CS:GO’nun Yeni Arayüzü Göz Kamaştırıyor!

FORTNITE V4.4 İÇERİK GÜNCELLEMESİ