in ,

Razer Oynadıkça Kazandıran “Paid to Play” Platformunu Duyurdu!

Razer, geçtiğimiz haftalarda sunduğu sanal cüzdanı zVault‘a entegre olan “Paid to Play (Oynadıkça Kazan)” sistemini duyurdu. Bu program dahilinde favori PC oyunlarınızı Razer Cortex platformu üzerinden oynuyor ve oynadıkça zVault sisteminin para birimi olan zSilver kazanıyorsunuz. Peki Razer Cortex nedir?

Razer Cortex tüm dünyada milyonlarca oyuncunun oyunları daha iyi oynayabilmesi için PC performansını arttıran ve aynı zamanda oyunları daha uygun fiyatlara bulmanızı sağlayan bir yazılım. Razer Cortex ve zVault ile çalışan bu sistem ile oyuncular zSilver kazanacak ve bu kazandıkları zSilver’lar ile Razer ekipmanlar, indirim kodları ve özel koleksiyon eşyaları alabilecek. Razer şimdilik bu ödülleri dağıtıyor ancak ileri bir tarihte bu ödülleri arttırmak istiyorlar ve bu konuda bazı şirketlerle partnerlik çalışmaları yapıyorlar. Razer bu sistemle oyunculara oyun ve sadece Razer ürününden çok kahve, sinema bileti gibi günlük yaşamdan ödüller vermek istiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battlefield V'te Nazi Bir Askeri De Yöneteceğiz!

Oynadıkça Kazan sistemi ile Razer, oyunculara Razer ürünlerine daha kolay ulaşabilmeleri için tasarlamış. Böylece kendi sloganları olan “For Gamers. By Gamers” mottosunu yansıtacaklar. Oyunlara Razer Cortex ile giren oyuncular dakikada üç zSilver kazanabilecek ve günlük limit olarak maksimum 900 zSilver kazanabilecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Riot Games'ten Ünlü Yayıncı OxiChampion'un TBF'ye Girişine Engel!

Bu sisteme dahil oyunlar arasında Dota 2, Paladins, League of Legends, Counter Strike:GO ve Overwatch var.

zVault ve Razer Cortex sistemi ile ilgili bilgi almak, Paid to Play sistemine kayıt olmak isterseniz Razerzone.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lara Croft and the Temple of Osiris

Açık Dünyada Dinozor Avlama İmkanı