in , ,

Rebirth M Global Açılışına Hazırlanıyor

Günümüz 2018’inde artık mobil platformlar başka platformları aratmayacak duruma geldi. Diğer platformlarda erişebildiğimiz birçok oyun artık mobil platformlarda da mevcut. MMORPG tabanlı oyunlar özellikle bu sene büyük bir çığır açmış durumda. Gün geçmiyor ki yeni bir MMORPG ile daha karşılaşmayalım. Rebirth M de bunlardan bir tanesi.

Yakın zamanda Brezilya’da çıkışını yapan Rebirth M, yakın zamanda dünya çapında IOS ve Android için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Koreli geliştirici firma Caret Games tarafından tasarlanan büyük ölçekli açık dünya haritası, Unity motoru ile inşa edildi. Gerçek zamanlı Pve ve Pvp’yi içerisinde barındıran oyunumuz ayrıntılı karakter dizaynlarıyla ve ekipman sistemi ile adet bir başka platformlardaki MMORPG’leri aratmayan bir deneyim sunuyor.

Büyük ölçekli ve canlı açık dünyası ile Klan savaşları, Raid sistemi gibi dopdolu içeriklerinin yanı sıra geliştirici ekip Caret Games, güncellemelerden daha fazla etkinlikler düzenleyeceğinin sözünü verdi. 700 karakter seviyesinin yanı sıra bir de üstüne bunlar eklenin oyun sırasında pek elimiz boş kalmayacakmış gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Atari, Bizlere Nostalji Yaşatmak İçin Geri Dönüyor

Epic Seven Global Ön Kayıtlarını Başlattı