in ,

Red Bull Flick 2v2 CS:GO Turnuvası Duyuruldu!

Red Bull ana sponsorluğunda ve AOC Gaming’in destekleriyle düzenlenecek olan Red Bull Flick 2v2 CS:GO turnuvasının detayları belli oldu! CS:GO turnuvaları genelde ülkemizde ve yurt dışında 5v5 formatında ya da 1v1 formatında düzenlenmekte. Ancak Red Bull Flick organizasyonunda bu format biraz farklı. 2v2 olarak düzenlenecek olan turnuva; çevrimiçi elemelerçevrimdışı elemeler ve playoff şeklinde üç ayaktan oluşacak.

Çevrimiçi elemeler Nisan ayı boyunca devam edecek ve ardından 20 Nisan tarihinde Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde anlaşma sağlanan internet kafelerde çevrimdışı elemeler gerçekleştirilecek.

Turnuva formatı daha sonrasında playoff sistemiyle devam edecek. Eleme turları tamamlandıktan sonra ise en iyi ikili final maçlarından sonra belirlenmiş olacak.

Online elemelere katılabilmek için ESL Play hesabınızın olması gerekmekte. Turnuvanın çevrimdışı ayağının yapılacağı kafelerin ise tam listesi şu şekilde:

Turnuvada dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de 18 yaş kuralı. 18 yaşından küçükler maalesef turnuvaya kayıt olamamakta. Turnuvada başarılı olan oyunculara verilecek ödüller ise henüz açıklanmış değil. İlerleyen günlerde daha fazla ayrıntı açıklandığında Only A Gamer üzerinden ödül listesini de takip edebilirsiniz. Turnuvaya hemen başvurmak ve diğer ayrıntılara ulaşabilmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Oyun ve Teknoloji Fuarı TEKFEST Ankara Ertelendi

VFŞL Transferler ve Oyuncu Kontratları Hakkında Tüm Gelişmeler