in , ,

Red Dead Redemption 2 İçin Beklenen Battle Royale Modu: Gun Rush

Rockstar Games’in popüler oyun serisi Red Dead Redemption’ın ikinci oyunu Ekim 2018’de çıkışını yapmış ve rekorlar kırmıştı. Yüksek puanlara sahip olan oyun, Metacritic listelerine adını yazmayı başarmıştı. Pc oyuncularını, konsol alma konusunda bir kez daha teşvik eden başarılı oyuna bildiğimiz gibi Battle Royale modu eklenecekti. İşte o Battle Royale modu sonunda geldi. Yeni Battle Royale modu Gun Rush oyunculara sunuldu.

Red Dead Redemption 2’nin yanında sunulan, Red Dead Online, bizlere başarılı bir çevrimiçi oyun deneyimi sunmaktaydı. Şu an Beta’da olan Red Dead Online, gün geçtikçe geliştirilmeye devam ediyor. Yeni gelen güncellemelerin içinde önemli bir güncelleme bulunmakta. Beklenen Battle Royale modu oyuna eklendi. Battle royale mekaniklerini ve oynanışı sunan Gun Rush adlı bir oyun modu şu an oynanabilir. 32 oyuncuya kadar bir arada oynanabilir olan bu modda, tek başımıza veya takımımızla, etraftan topladığımız silahları alarak hayatta kalmaya çalışıyor ve hızlıca küçülen haritada büyük bir mücadeleye giriyoruz. Oldukça hızlı süren bu mücadele, yaklaşık 10 dakikada bile bitebiliyor. Çok daha hızlı ve rekabetçi bir Battle Royale deneyimi, bizlere Gun Rush oyun moduyla Red Dead Redemption için sunulmakta.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Geliştirilmiş GTA 5 PlayStation 5'e Gelecek!

Red Dead Online hala beta sürümünde ve yapımcıların açıklamalarına göre 1-2 ay daha betada kalacak. Bu süreç içerisinde önemli güncellemeler getirilmeye ve geliştirmeler yapılmaya devam edilecek. Sizler Gun Rush oyun modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Red Dead Redemption 2’ye eklenen bu Battle Royale modu başarılı mı? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Bakalım ileride Rockstar Games, oyun için nasıl yenilikler getirmeye devam edecek, hep birlikte göreceğiz. Aşağıdaki videodan Gun Rush modunun oynanışını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valve 2019’da Steam İçin Gelecek Yenilikleri Açıkladı!

CS:GO 14 Ocak 2019 Güncellemesi