in , ,

Red Dead Redemption 2 Online’da Para Hilesi Bulundu!

GTA ve Red Dead Redemption serilerinden tanıdığımız video oyun geliştirici şirket Rockstar Games’in RDR serisinin ikinci oyunu Red Dead Redemption, yaklaşık 1 ay önce çıkışını başarılı bir şekilde gerçekleştirmişti. Daha yeni online beta sürecine girmiş oyunda, sınırsız bir şekilde para kasmanın hilesi bulundu.

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim’de çıkışını yapmıştı. Gerek genel puan olsun, gerek kullanıcı puanı olsun, tüm yorumları ve incelemeleri üst düzeyde başarılı olan oyun, tarihe adını yazdırmayı şüphesiz başarmıştı. Konsol exclusive denince akla gelen serilerden biri olan Red Dead Redemption serisi, ikinci oyunun başarısının ardından unutulacak gibi durmuyor. RAGE oyun motoruyla geliştirilen oyun, ilk oyununda, eski bir çete üyesi olan ve başı devlet ajanlarıyla dertte olan John Marston’un efsane hikayesine tanık olduğumuz zamandan daha eski bir zamanda geçiyor ve “Dutch” adlı çetenin bir üyesi olan Arthur Morgan’ın yaşadıklarına tanık oluyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Video Oyunları Hakkında 10 İlginç Gerçek! #2

Vahşi Beta temasını bizlere mükemmel bir şekilde deneyimletmeyi başaran oyunun online betası geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Herkes güzelce online betayı test ederken, oyuncular tarafından, oyunda sınırsız para kazanma hilesi bulundu. Oyunun içi bir bugdan yararlanan oyuncular, sınırsız bir şekilde para kazanabiliyorlar. Peki bu nasıl oluyor?

İlk olarak loot bölgelerine gidip güzelce lootunuzu yaptıktan sonra, online menüsüne girerek, Free Roam seçeneğini seçiyorsunuz. Böylece oyun sizi aynı yere ancak başka bir servere atıyor ancak topladığınız lootlar kaybolmuyor. Sizde gidip oyundaki npclere bu eşyaları para karşılığı satabiliyorsunuz. Böyle devam edip oyunda istediğiniz kadar para kazanabiliyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Bir Tomb Raider Oyunu Geliyor!

Rockstar Games, bu olaya en kısa zamanda el atacaktır, ama şuanlık oyunda böyle bir bug hala var. Bu bugdan faydalanan oyuncular ban mı yiyecek yoksa herhangi bir şekilde ceza yemeyecek mi bilmiyoruz. Rockstar Games bu tür konularda hasssas bir firma o yüzden bu hileyi yapmanızı pek önermiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Just Cause 4 İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Geldi!

Video Oyunu Tarihinin En Çok Satan 10 Oyunu