in , ,

Redbull Son Şampiyon Bu Sene de Dota 2 Severleri Büyüleyecek!

2 senedir düzenlenen Redbull Son Şampiyon Dota 2 turnuvasının, bu sene 3’üncüsü gerçekleştiriliyor. ESL Türkiye, Sporx ve Redbull işbirliğiyle gerçekleştirilecek turnuva yine güzel anlara sahne olacak gibi duruyor.

ESL Türkiye Şampiyonası’nda finali kazanarak şampiyon olan ANT Espor ekibi, Redbull Son Şampiyonun’da halihazırda finalisti durumunda. ANT Espor’un rakibi ise önce elemeleri oynamak daha sonra ise playoff mücadelesi vermek durumunda. Elemeler dört ayakta gerçekleşecek ve takvimi ise şu şekilde:

  1. Eleme Turnuvası 24 Şubat, Cumartesi
  2. Eleme Turnuvası 25 Şubat, Pazar
  3. Eleme Turnuvası 3 Mart, Cumartesi
  4. Eleme Turnuvası 4 Mart, Pazar
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ESL One Katowice 2018 Şampiyonu Belli Oldu!

Dört eleme sonunda şampiyonada playoff oynamaya hak kazanacak 7 adet takım olacak. Bu 7 takımın yanında bir de Azerbaycan’da düzenlenen Red Bull Son Şampiyon galibi Azeri takım Young P.I.M.P ile beraber 8 takım playoff mücadelesi verecek. Playoff mücadeleleri 10-11 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek ve canlı olarak internetten izlenebilecek. Playoff sonrası ise büyük final bizleri bekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Tormentor X Punisher Ücretsiz Oldu!
ONU BUNU BOŞVER, ÖDÜL NE KADAR ÖDÜL?

Redbull Son Şampiyon 2018’in ödül havuzu bu sene tam 15 bin TL olarak belirlenmiş. Turnuvayı kazanan takıma 10 bin TL, ikincisine ise 5 bin TL’lik bir ödül ayrılmış.

Daha detaylı bilgiler ve kayıt için buradan ESL Türkiye sayfasına gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Eğlenceli 10 Android Oyunu

Biomutant’ın Oynanış Videosu Yayımlandı