in , ,

RedBull Son Şampiyon’un Kazananı Belli Oldu!

Türkiye’nin en büyük Dota 2 LAN turnuvası olan RedBull Son Şampiyon, bugün Grand Pera Emek Sahnesi‘nde gerçekleştirdiği final ile izleyenleri büyüledi. Saat 2’de başlayan Unchained Esports ve Team Entelechy arasındaki mücadele BO3’lük sistem üzerinde oynandı. 3 maç süren mücadelede kazanan ekip 2-1‘lik skor ile Team Entelechy oldu. Sjok, Wuiter, kosijin, klasynky, Akrin gibi LAN turnuvaları konusunda tecrübeli oyunculardan oluşan kadrosu ile Team Entelechy, 1-0 geriye düştüğü seride iki maç art arda kazanarak maçı çevirdi ve 10.000 TL’lik ödülün sahibi oldu.

Unchained Esports ise tüm maçlarda oldukça iyi bir oyun sergilese de zaman zaman yaptıkları hatalar sebebiyle 1-0 önde oldukları seriyi kaybettiler. RedBull Son Şampiyon’da ikinci olan Unchained Esports 5.000 TL‘lik ödül ile turnuvayı kapattı.

İstanbul Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleştirilen bu turnuvada mücadele veren iki takımı da tebrik ediyoruz.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Fatih Dedeli

Selamlar. Adım Fatih. 18 yaşında, sizler gibi normal bir insanım. Sitede her türlü haber, inceleme, güncelleme arasında takılan biriyim. İndie oyunları AAA oyunlara tercih ederim çünkü daha yaratıcılardır.

Far Cry 5’i 10 Dakikada Bitirmek Mümkün!

PUBG #8 | 26 Mart 2018 Güncelleme Notları | Silah Kaplamaları!