in , ,

Remedy’nin Yeni Oyunu Control İçin 4K Görseller Paylaşıldı!

Max Payne, Alan Wake ve Quantum Break yapımlarından tanıdığımız Remedy’nin ilk olarak E3 2018 Sony konferansında duyurduğu, Quantum Break benzeri yeni oyunu Control için yepyeni 4K görseller paylaşıldı. Control bizlere mükemmel bir görsel şölen sunacak gibi gözüküyor.

Control ilk olarak E3 2018’in Sony konferansında biz oyunculara tanıtılmıştı. Mekanikleri, oynanışı, sunduğu atmosfer bir hayli fazla olarak Quantum Break’e benzemekte olan oyunun bu kadar benzer olması bazı oyuncuları üzsede, grafiklerin ve sunulan atmosferin güzelliği bu üzüntüyü giderdi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Half-Life: Alyx'in Mod Desteği Kullanıcılara Açıldı!

Oyunun genel konusuna gelecek olursak, Jesse Faden adında özel güçleri olan bir kadını yöneteceğiz. New York’ta bir gizli teşkilat, dünya dışından gelen bir tehdit tarafından istila edilmiş. Bizim oyundaki amacımız ise kontrolü tekrardan elimize almak. Oyunun adı da bu yüzden Control. Hikayenin klişeliğini fark etmişsinizdir ancak Remedy’nin başarılı atmosfer sunuşu ile bu açıklar kapanacaktır diye düşünüyorum. Quantum Break’in grafikleri ve sunduğu atmosfer gayet başarılıydı. Quantum Break’in hikayesi bir tık daha iyiydi evet ancak Remedy, yeteneği olduğu alanlara önem göstererek bu klişe hikayeyi, bizler için mükemmel bir deneyim haline çevirmeyi başarabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Elder Scrolls VI Onaylandı!

Oyun Sandbox bir oyun olacak ve Nortlight oyun motoru ile geliştirilecek. Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkacak oyunun, çıkış tarihi 2019 olması beklenmekte. Tam bir tarih henüz belli değil. O zaman buyursunlar işte Control’den mükemmel 4K görseller:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Game Awards’ta Cyberpunk Hakkında Bilgi Edinebilecek Miyiz?

Playstation Store’da 50 TL Altındaki Oyunlar!