in , ,

Rengârenk SADES Spirits ile güçlü ses deneyimi!

SADES, tüm dünyadan sonra Türkiye’de de oyuncularla buluşturduğu birbirinden zengin aksesuarlarıyla yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Ünlü Tayvanlı markanın farklı beklentilere ve teknik ihtiyaçlara uygun olarak üretilen aksesuarları, fiyat performans açısından da büyük avantaj sağlıyor. 5 farklı renkte piyasaya sürülen SADES Spirits, mükemmel ses deneyimiyle beğeni toplayan, hafif ve estetik bir oyuncu kulaklığı.

Tüm platformlarda iddialıyım diyenler buraya
SADES Spirits çoklu kullanım alanıyla dikkat çekiyor. Eğer hem PC hem de konsol oyunlarında bir numarayım diyorsan, kahramanlığını Spirits ile taçlandırabilirsin. SADES Spirits’in geniş kullanım alanı içerisinde bilgisayarın yanı sıra Xbox One, PlayStation, Nintendo Switch, VR ve akıllı telefon da bulunuyor. Bu sayede kulaklığını istediğin oyun platformuna takabilir, uçsuz bucaksız oyun dünyasında özgürce gezinebilirsin.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  SADES’ten İki Yeni Sürpriz: Yeni Mouse Modelleri Axe ve Scythe, Şimdi Türkiye’de!

Rengine karar ver, oyuna güçlü başla
SADES Spirits’in en beğenilen özelliklerinden biri de geniş renk skalası. Siyah, beyaz, pembe, kırmızı ve mavi renklerden oluşan kulaklık renkleri oldukça dikkat çekici. Oyuna motive bir başlangıç yapmak için kendine en yakın hissettiğin Spirits rengini seçebilir, kendi rengini oyuna katarak farkını ortaya koyabilirsin.

Muhteşem mikrofon, ses ve hızlı kontrol üçlüsü
SADES Spirits, güçlü teknik özellikleriyle de puanları topluyor. Stereo ses deneyimini en iyi şekilde sunabilmek adına 50 mm’lik hoparlörler ile güçlendirilen kulaklık, 1 kHz’de -33 ± 3 dB hassasiyet ve 50~10,000 Hz frekans tepkisi sunuyor. Ürünün mikrofon kısmı ise her yöne hareket edebilecek şekilde tasarlanmış. Bu şekilde oyun oynarken arkadaşlarınla tertemiz bir iletişim kurman oldukça kolay. Hızlı kontrol özelliği ise sol kulaklık üzerinden ses ve mikrofon ayarlamalarını kolayca yapabilmeyi sağlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pinti Panda Ve EasterGamers'lı Yarışmanın Hediyeleri SADES'ten!

En rahat kullanım için eşsiz hafiflik
SADES’in tüm ürünlerinde öne çıkan ergonomi özelliği Spirits modelinde de unutulmamış. Hafiflik, ayarlanabilen kafa bandı ve cilde dost yumuşak deriden üretilen kulaklık kaplaması özellikleri ile maksimum rahatlık elde etmek ve tüm dikkati sadece oyuna vermek mümkün.

Call of Duty: Modern Warfare’in 2v2 Gunfight Modu Gösterildi!

Samsung A70s Modeli A70'in Yerine mi Geçecek

Samsung A70s Modeli A70’in Yerine mi Geçecek?