in , ,

Resident Evil 2 Remake Demosundaki Süre Sınırını Kaldırmak Mümkün!

Japonya merkezli video oyun geliştirici şirketi Capcom tarafından geliştirilen, zombi temalı korku-gerilim türü oyun serisinin ikinci oyununun günümüze uyarlanmış Remake versiyonunun çıkmasına haftalar kaldı. Oyun için kısa bir demo bile yayınlandı. Bu demoyu 30 dakikalık bir süre sınırı ile oynama şansına sahipiz. Peki acaba bu süre sınırını kaldırsak nasıl olurdu? Bir hacker grubu bunu yaptı!

Resident Evil 2’nin zamanının efsane korku-gerilim oyunlarından biri olduğu şüphesiz bir gerçek. Bizlere zamanında mükemmel bir deneyim sunan serinin ikinci oyunu, Remake versiyonu ile günümüz teknolojileri ile harmanlanıp tekrar karşımıza çıkıyor. Leon ve Claire karakterlerini oynayabileceğimiz oyunda, Racoon City’de zombi salgınının ortasında hayatta kalmaya çalışacağız. Sınırlı cephane ile, gerilim dolu dar alanlarda tekrar eskisi gibi bir Resident Evil 2 deneyimini, çok daha kaliteli grafikler ile yaşayabileceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Başarıyla Remastered Edilen En İyi 10 Oyun!

Oyunun çıkmasına haftalar kalmışken yayınlanan demo bizleri oldukça heyecanlandırmıştı ancak bu demonun bizlere 30 dakika süre sınırı koyması, oyunda her yeri didik didik inceleyecek ve Resident Evil 2‘nin o karanlık atmosferini dibine kadar yaşamak isteyecek oyuncular için olumsuz bir gelişme olmuştu. Yeni çıkarılan bir dosya yardımıyla demonun süre sınırını ortadan kaldırmak mümkün. Ancak bunun resmi bir dosya olmadığını da belirtmemiz gerekiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  DMC Devil May Cry 5

Ayrıca demo zaten 3-4 dakikada bitebilecek bir oynanış sunmakta ancak yine de oyunu iyice keşfedip her yeri araştırmayı seven oyuncular için bu sınırı kaldırmak mümkün oldu. Şu anlık bu fırsat sadece PC’de mevcut. Oyun zaten 25 Ocak’ta çıkışını yapacak, demo da 3-4 dakikalık bir oynanış sunduğuna göre diğer platform oyuncularının pek üzülmesine gerek yok diye düşünüyorum. Resident Evil 2 Remake; Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına 25 Ocak 2019 tarihinde çıkışını yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blast Zone! Tournament Sınırlı Bir Süre İçin Steam’de Ücretsiz!

Valve 2019’da Steam İçin Gelecek Yenilikleri Açıkladı!