in , ,

Resident Evil 3 Nemesis’in Yeni Fragmanı Geldi!

Japonya merkezli video oyun geliştirici şirketi Capcom tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen Resident Evil 3 Nemesis hakkında yeni bilgiler elde etmeye devam ederken bir de yeni fragmanımıza kavuştuk. Detaylar haberimizde.

Orijinal oyunu 22 Eylül 1999‘da piyasaya çıkan Resident Evil 3 Nemesis, Capcom’un ilk olarak Resident Evil 2 için yaptığı remake planlarına katılan yeni oyun oldu. Capcom, Resident Evil 3’ü günümüz standartlarına ulaştırmak amacıyla Remake olarak yeniden piyasaya sürecek. Yeni bilgilerini geçtiğimiz günlerde edindiğimiz Resident Evil 3 hakkında yazdığımız bir önceki haberi buradan okuyabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  RESIDENT EVIL 2 REMAKE RESMİ OLARAK DUYURULDU!

Resident Evil 3 – Nemesis adı ile yayınlanan yeni fragman, bizlere aksiyonun içine sokuyor. Yayınlanan ilk teaser, Nemesis hakkında içerik içermiyorken yeni fragmanda korkutucu yaratık Nemesis’i yakından görüyoruz. Nemesis bize eski oyunda da olduğu gibi rahat vermeyecek gibi duruyor. Diğer zombi ve yaratıklarla da savaş mekaniklerine göz atıyoruz. Jill Valentine ve ona eşlik eden Carlos Oliveria’yı görüyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation 4 ve XBOX ONE'ı Bir Konsolda Topladılar!

Resident Evil 3, 3 Nisan 2020‘de piyasaya PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını yapacak. Siz yeni fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İşte Resident Evil 3 Remake ”Nemesis”’in yeni fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sony ve PlayStation E3 2020’ye Katılmayacak!

Doom Eternal’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı!