in , ,

Resident Evil 4 Remake Üzerinde Çalışılıyor Olabilir!

Resident Evil 4 Remake gelecek mi?

Capcom tarafından geliştirilen efsane ünlü video oyun serisi Resident Evil, günümüzde de remake oyunları ile hala gündemde kalmayı başarabiliyor. Resident Evil 2 ve 3’ün remake versiyonlarının çıkışından sonra Resident Evil 4 Remake gelecek mi yönünde soruları sorulmaya başlandı. Peki Resident Evil 4 Remake çıkacak mı? Detaylar haberimizde.

Capcom ilk olarak Resident Evil 2 oyununun Remake versiyonunu 2019 yılının başlarında piyasaya sürmüştü. Ardından üçüncü oyunun da Remake versiyonunu geleceği duyuruldu ve geçtiğimiz haftalarda Resident Evil 3: Nemesis Remake çıkışını yaptı. Capcom, efsane serisini modern teknikler ile yeniden yaratırken yeni nesil oyuncuların da seriye giriş yapmalarını sağlıyor. İkinci ve üçüncü oyundan sonra gözler dördüncü oyuna çevrildi ve bazı söylentiler Resident Evil 4: Remake’in geleceğini belirtiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İşte Karşınızda Far Cry 5!

Osaka merkezli M-Two stüdyosu bünyesinde eski Capcom ve PlatinumGames geliştiricilerini bulunduruyor. Capcom’un bu stüdyo önderliğinde 2018 yılından beri dördüncü oyunun Remake versiyonu üzerinde çalıştığı söyleniyor. Eğer söylentiler doğruysa 2005 yılında piyasaya sürülen ve Leon S. Kennedy karakteri ile tanıdığımız ve kamera açılarında yaptığı yenilikler ile oyun piyasasını büyük ölçüde etkileyen Resident Evil 4, Remake olarak geri dönebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Assassin’s Creed II UPlay Mağazasında Ücretsiz Olacak!

Journey’in Steam İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!