in , ,

Resident Evil Resistance Betası PC Ve PS4 Platformlarında Ertelendi!

Capcom tarafından geliştirilen efsane serinin yeni oyunu olacak Resident Evil: Resistance, açık betası ile ilgili bazı teknik sorunlara yakalandı. Beta, Xbox One, PC ve PS4 platformları için sunulacaktı. PC ve PlayStation 4 platformlarında yaşanan sorunlardan dolayı Xbox One hariç oyunun betası ertelenmek zorunda kaldı. Detaylar haberimizde.

Eylül 2019‘da duyurulan Resident Evil. Resistance, serinin 2020 yılında çıkacak bir diğer oyunu olacak. Diğer oyun ise Resident Evil 3: Nemesis Remake olacak. Resident Evil: Resistance 4 kişilik Co-op oynanış mekaniğine sahip bir Resident Evil oyunu olacak. Oynanış olarak Left 4 Dead‘e benzeyen yapımda Resident Evil dünyasına ait bir çok dost ve düşmanla karşılaşacağız. Ertelenme haberi Twitter üzerinden verildi.

Ertelenme durumunun Xbox One için geçerli olmadığını ve bu sorunun en hızlı şekilde çözüleceğini belirtildi. Bu durumdan dolayı oyunculardan özür dilendi ve oyuncuların haberdar edileceği açıklandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The Textorcist: The Story of Ray Bibbia Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Siz Resident Evil: Resistance ve Resident Evil 3: Nemesis Remake hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz. Güncel oyun haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation 5’in İlk Korku Oyunu Quantum Error Tanıtıldı!

Crash Team Racing İçin Büyük Güncelleme!