in , ,

Riot Games, League of Legends’ın 10. Yılını Yepyeni Duyurular Ve Ödüller İle Kutluyor!

Riot Games League of Legends’ın 10. yılına özel 16 Kasım 2019 Türkiye saati ile saat 03.45’te dünya genelinde yaklaşık bir buçuk saatlik bir canlı yayın yaptı.

League of Legends tam 10 yıl önce aramıza katıldı. Başlarda bir DOTA modu olarak yayımlanmıştı ve o dönemde büyük bir ses getirip ilerleyen dönemlerde DOTA’yı bile gölgesinde bıraktı. Oyunun yapımcısı Riot Games ise bir oyun için çok büyük bir başarı sayılabilecek şekilde oyunu 10 yıl boyunca canlı tutmayı başardı. Oyun çok sevildi ve dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri haline gelmesini sağladı hem de yıllar boyunca.

Riot Games 16 Kasım 2019 Türkiye saati ile saat 03.45’te dünya genelinde yaklaşık bir buçuk saatlik bir canlı yayın yaptı. Canlı yayının büyük bir kısmı önceden hazırlanmış bir videodan oluşuyordu fakat video dopdoluydu. Videonun içerisinde sunucuların olduğu her yerden ses ve görüntü kullanılmıştı. Yani videonun hepsi İngilizce değildi, içerisinde Türkçe, Korece, Almanca gibi diller de vardı ve bu da oyuncular tarafından büyük beğeni topladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Twitch'e Yayıncılarla Etkileşimi Arttıracak Eklenti Sistemi Ekleniyor!

Riot Games her fırsatta olduğu gibi bu videonun içerisinde de oyunculara olan minnetini belirtti ve oyunun 10. yılına özel olacak hediyeleri açıkladı. Aşağıda hediyeleri görebilirsiniz:

 1. Gün: Yıldönümü Simgesi, Totemi ve İfadesi

 2. Gün: 6300 Mavi Öz

 3. Gün: Usta İşi Sandık ve Anahtar

 4. Gün: Minik Efsane Yumurtası

 5. Gün: 3000 Turuncu Öz

 6. Gün: 4 Rastgele Kostüm Kristali

 7. Gün: 25 Prestij Puanı

 8. Gün: 200 Worlds 2019 Etkinlik Jetonu

 9. Gün: 2 Cevher

 10. Gün: Rastgele Efsanevi Kostüm

 11. Gün: Annie-versary(10. Yıl özel Annie kostümü) + Yıldönümü Çerçevesi ve Simgesi

Ödülleri Nasıl Alacağız?

Ödülleri almak için yapmanız gereken tek şey en geç 15 Ekim tarihinden önce oluşturulmuş bir hesapla oyuna her gün giriş yapmak. Ödülleri almak için yapmanız gereken bir görev bulunmuyor, tek yapmanız gereken oyuna giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak yerden ödülünüzü almak. Her gün girmek zorunda da değilsiniz istediğiniz gün girip o günün hediyelerini alabilirsiniz. Fakat geç kaldıysanız önceki günlerin hediyelerini alamazsınız. 17 Ekim 2019 itibari ile her gün hediyelerinizi almayı unutmayın…

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dark Passage Kadrosu Tamamlandı

Canlı yayında daha bir çok bomba haber geldi bahsi geçen yayının tekrarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda canlı yayındaki en önemli haberler ve duyuruları da sitemizde paylaştık göz atmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite Dünyasının Sonu Mu Geldi?

https://oagtr.com/anasayfa/nintendo-switche…ligini-getiriyor/ ‎

Nintendo Switch’e Gelecek Overwatch: Legendary Edition Beraberinde Halloween Dehşeti Etkinliğini Getiriyor!