in , ,

Riot Games’in Yeni League of Legends Oyun Modu: “Taktik Savaşları”

Dünya’nın en çok oynanan oyunlarından birisi olan League of Legends’a yeni bir sıra tabanlı strateji modu geliyor. Riot Games, sıra tabanlı otomatik savaş oyun türünde olan “Taktik Savaşları” (TS) isimli yeni oyun modunu hayata geçiriyor. Oyuncular 25 Haziran 2019 tarihinden itibaren TS’yi oynayabilecek.

Taktik Savaşları, sekiz oyuncunun, geriye sadece bir kişi kalana kadar birbiriyle 1’e 1 oyunlarda mücadele edeceği bir League of Legends oyun modu. Yeni modla birlikte oyuncuların, kazanmak için rastgele belirlenen bir şampiyon havuzundan en iyi kombinasyonları seçmeleri ve eşyalarla birimlerini güçlendirecek onları zafere götürecek savaş düzenini oluşturmaları gerekiyor. Riot Games, son günlerde giderek yükselen Dota Auto Chess’ten esinlenerek rekabet sever oyunculardan eğlence arayan ve sosyal oyunculara kadar herkese eğlenceli ve derin bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends 7.17 Ornn'lu Yama Notları

TS’nin Ürün Yöneticisi Richard Henkel, konuyla ilgili şöyle dedi: “Oyunumuzu iki haftada bir güncelleyip mevsimsel etkinlikler ve oyun modları oluşturarak kendimizi oyuncularımıza ve hayranlarımıza sonuna kadar adamamız gerektiğine inanıyoruz. Oyuncular otomatik savaş türüne çok büyük bir ilgi gösteriyor. League of Legends hayranlarının oyunumuzun sembolleşmiş tarzının ve derin oynanışının bu yeni modla hayat bulmasından büyük heyecan duyacağını düşünüyoruz.”

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends 7.23 Yama Notları

TS, League of Legends’ın çeşitli oyun modlarından zevk alan tüm oyuncular için erişilebilir olacak. Hem yeni hem de usta oyuncular, League of Legends hesaplarını kullanarak TS’yi hemen oynamaya başlayabilecek. Oyuncular en sevdikleri League of Legends şampiyonlarını, eşyalarını ve yeteneklerini geleneksel çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası formatının dışında da deneyimleyebilecek.

Oyun modunun alfası ilk olarak 25 Haziran 2019 tarihinde Okyanusya sunucusuna gelecek. Bu tarihin ardından kısa süre sonra diğer sunucularda da oynanabilir olacak.

Fallout 76’ya Battle Royale Modu Geliyor: Nuclear Winter

Ubisoft E3 2019 yayınını izleyenlere Ücretsiz Rayman Origins Dağıtıyor!

Ubisoft, E3 2019 Yayınını İzleyenlere Ücretsiz Oyun Dağıtıyor!