in ,

Riot Games’ten Corona İle Mücadelede 1.5 Milyon Dolar Bağış!

En çok Leauge of Legends adlı MOBA oyunu ile tanınan dünyaca ünlü video oyun geliştirici şirketi Riot Games, uzun zamandır gündemde olan ve dünyaya korku salan Coronavirüs Covid-19 ile mücadeleye destek sağlamak için toplam 1.5 milyon dolar bağışta bulundu. Detaylar haberimizde.

İlk olarak Çin’in Wuhan kentinde görülen ve hızlıca dünyaya yayılan Covid-19 Coronavirüs, hızlıca yayılmaya ve korku salmaya devam ediyor. Ülkemizde de yayılmaya devam eden virüs, dünyadaki ekonomi, oyun, sağlık gibi bir çok sektörü derinden etkiledi ve şirketlerin desteğe ihtiyaçları var. Bundan önce Plague Inc.’nin geliştirici şirketi  Ndemic Creations 250 bin dolarlık bağışta bulunmuştu. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  VFŞL Kış Mevsimi Şampiyonu Belli Oldu!

Los Angeles merkezli şirketin kurucuları Brandon Beck ve Marc Merrill ve Riot Games üzerinden isim başı 500 bin dolar bağışta bulunuldu ve toplam 1.5 milyon bağış yapılmış oldu. Bağışın 400 bin doları LA Gıda Bankasına ve 200 bin doları ise LA Mayor fonuna aktarılacak. Geri kalan miktar ise diğer kuruluşlara bağışlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/assassins-creed-…urumu-yayinlandi/

Assassin’s Creed Odyssey Türkçe Yama Tam Sürümü Yayınlandı!

Plague Inc.’nin Geliştiricisi Corona ile Mücadelede 250 Bin Dolar Bağışta Bulundu!