in ,

Riot Games’ten Ünlü Yayıncı OxiChampion’un TBF’ye Girişine Engel!

Geçtiğimiz günlerde GameX 2018 oyun fuarında hiç hoş olmayan, tatsız birtakım olaylar gerçekleşti. İkisi de yayıncı olan Güneş “YokBeOlm” Özlü ve Kerim Bahadır “OxiChampion” Şeker arasında gerçekleşen kavga sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. OxiChampion’un bıçak çekme gibi olayları sebebiyle GameX ekibi bahsi geçen yayıncının fuar alanına girişini yasaklamıştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 8.22 Yama Notları Özeti | Sezon Öncesi Döneme Hazırlık

Bugün ise Kerim Bahadır Şeker, kendi Facebook ve Instagram hesaplarından yaptığı açıklama ile birlikte Riot Games’in Pazar günü gerçekleşecek olan Türkiye Büyük Finali 2018’e katılımının engellendiğini açıkladı. Riot Games’in bahsi geçen kişiye attığı mailde, turnuva alanına güvenlik gerekçesi ile alınmayacağını duyurdu. Kerim Bahadır’a gelen mailin tamamı ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mortal Shell'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

“Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen güvenlik değerlendirmesi çerçevesinde 16.09.2018 tarihinde Ülker Spor Arena alanında gerçekleştirilecek olan League of Legends Türkiye Büyük Finali’ne katılamayacağınızı üzülerek belirtmek isteriz.”

“Bu karar sizin ve etkinlik alanının güvenliğini göz önünde bulundurarak alınmıştır.”

“Bu çerçevede bahsi geçen alana giriş geçekleştiremeyeceğinizi bilgilerinize sunar anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.”

“Saygılarımızla,”

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YERLİ OYUN DARK INSIDE’IN HARİTA TANITIMI VE STEAM SAYFASI YAYINLANDI

PC Oyuncularından Konami’ye Sitem!