in ,

RIOT PIN ŞİMDİ TÜM ŞOK MAĞAZALARINDA!

Önceleri sadece Migros marketlerinden alınabilen Riot PIN artık Şok marketlerinde de satışa sunulmaya başladı. Şok Marketler, dünyanın en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan League of Legends’ta kullanılan Riot PIN’in satışına başladı.

Türkiye’nin mağaza sayısı ve ciro bakımından en hızlı büyüyen gıda perakende zinciri Şok Marketler, Riot Games’in League of Legends oyununda kullanılan Riot PIN’leri (RP) 19 Temmuz itibariyle satışa çıkararak oyunseverlerle buluşturdu. Her oyuncu artık League of Legends Mağazası’ndaki içeriğe mahallelerine en yakın Şok mağazasından ulaşabilecek.

Şok’lardan kaç RP, ne kadara alınabilecek?

League of Legends tutkunları, standart RP miktarlarını kasiyere bildirecek ve seçtikleri RP kodu kasa fişinin yanında verilen League of Legends yazılı özel fiş üzerinde kullanıma hazır olacak. Alışveriş fişi ile Riot PIN fişi farklı olacak. Oyunseverler, sadece Türkiye Sunucusu’nda geçerli olan bu kodu League of Legends Mağazası’nda “RP Satın Al” ve “Riot PIN Kodlar” sekmesindeki bölüme yazarak etkinleştirebilecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dragon Storm Fantasy Evreninde Ejderha Ol, Kaderini Belirle!

Şok marketlerinde satılan RP fiyatları, League of Legends mağazasındaki fiyatlarla aynı olacak. Arada herhangi bir işlem ücreti veya ilave ücretlendirme olmayacak. Oyunseverler 400 RP’yi 10 TL, 840 RP’yi 20 TL, 1780 RP’yi 40 TL, 3620 RP’yi 80 TL ve 6450 RP’yi 135 TL karşılığında satın alabilecek. Öte yandan kodların herhangi bir son kullanım tarihi olmayacak, geçerliliklerini zamanla kaybetmeyecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends 8.3 Yama Notları

Riot PIN, oyuna nasıl yüklenecek?

Oyun yükleme dört aşamadan oluşuyor:

1. Hesabınızla oyuna giriş yapın.

2. Mağaza bölümüne tıklayın.

3. “RP Satın Al” sekmesine tıklayın.

4. “Riot PIN ve Kodlar” satın alma yöntemini seçin ve fişteki kodu boş alana girin.

Şok Marketler’de satılan Riot PIN’ler hakkında ayrıntılı bilgiye buradaki adresten de ulaşabilmek mümkün.

Kısaca artık Şok Markete girdiğimizde bir yoğurt, bir ekmek bir de 400 RP alayım diyebileceğiz. Her mahalle köşesinde yer alan Şok’lardan RP’nizi almayı unutmayın. Vadide iyi eğlenceler!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Guns of Icarus Alliance Ücretsiz Oldu!

Yeni Bir League of Legends Oyunu Mu Geliyor?