in ,

Riot’tan Kan Bağışı Kampanyası: #MyFirstBlood

 

Gamescom 2018‘de düzenlenen Charity PUBG turnuvasının üzerine Riot’tan da kan bağışı kampanyası haberi geldi. Hollanda’da kan bağışlayan herkes Thresh karakteri ve Kanlı Ay Thresh kostümüne ücretsiz sahip olacak.

Gamescom 2018‘de düzenlenen PUBG Charity turnuvasından kazanılan gelirler, farklı ülkelerin vakıflarına bağışlanmıştı. Ülkemizden Ferit Karakaya ve Igluttony nickli Türk Esl oyuncusu Ozan Güven PUBG turnuvasında 2 kere 2. olarak büyük bir başarıya imza attılar. Kazandıkları toplam 5375 doları ise LÖSEV‘e bağışladılar. Bu güzel turnuvanın ardından Riot‘tan da güzel bir haber geldi. Riot Hollanda‘da Sanquin adlı kan bankası ile anlaşma yaptı. Hollanda‘da oyunda yer alan ”First Blood” cümlesini kullanarak #MyFirstBlood etiketiyle başlatılan kampanyaya göre, bu kampanyaya katılıp kan bağışlayan her oyuncuya, bir adet Thresh karakter kodu ve Kanlı Ay Thresh kostümü verilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL: 8.17 Yama Notları

Oyun camiası çok büyük bir camia. Bu büyüklük de kazanılan gelirleri arttırıyor haliyle. Özellikle Amerika‘da Hollywood sinemasından daha fazla geliri olan oyun sektöründen milyarlarca dolar gelir elde ediliyor. Bu gelirlerin de bir kısmının düzenlenen turnuvalar ile vakıflara bağışlanması çok güzel bir şey ve tabii ki de Riot‘un yaptığı gibi kan bağışı üzerine bir oyun kampanyası düzenlemek de gerçekten çok mantıklı bir hareket. Umarız Riot ülkemizde de bu tarz kampanyalar gerçekleştirir. Oyun camiasının gücünden vakıflara yapılan yardımlar gerçekten hasta ve hasta ailelerine büyük bir iyilik oluyor. Biz de Only A Gamer olarak Riot‘u başlattıkları bu güzel kampanya için takdir ediyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: FootLOL: Epic Fail League Ücretsiz Oldu!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077’den 48 Dakikalık Oynanış Videosu!

Fortnite V5.30 Battle Royale Güncelleme Notları