in , ,

Rocket League 23 Eylül İtibariyle Ücretsiz Olacak!

Rocket League, 23 Eylül 2020 tarihi itibariyle ücretsiz olmaya başlayacak. Oyunun geliştiricisi Psyonix Studios, Rocket League’in 23 Eylül itibariyle ücretsiz olacağını duyurdu. Detaylar haberimizde.

Rekabetçi oyunlar arasında belki de en özgün yapıya sahip olan Rocket League, bir araba futbolu olarak karşımıza çıkıyor. 4v4’e kadar arabalarla futbol oynanabilen Rocket League’inü ücretsiz olacağı geçtiğimiz Temmuz- Ağustos aylarında duyurulmuştu. Duyurulmasına rağmen kesin bir tarih bilinmiyordu. Psyonix Studios, oyunun 23 Eylül 2020 itibariyle ücretsiz modele geçeceğini açıkladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Game of Thrones Yıldızı Diana Rigg Aramızdan Ayrıldı!

Rocket League, PC için Steam platformundan kalkacak ve Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak oynanabilecek. Steam’den kalkmasına rağmen oyuncular Steam üzerinden oyuna giriş yapabilecek ve hesaplarında kaldıkları yerden oynamaya devam edebilecekler. Epic Games Store üzerinden oyunu alanlara 60 TL indirim kuponu dağıtılacak. Oyun aynı zamanda PlayStation 4, Xbox One ve Switch‘te de ücretsiz hale gelecek. Oyuna erişim için herhangi bir abonelik sistemi gerekmeyecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Naruto Konulu RPG Türkiye'ye Geliyor

Aynı zamanda çapraz platform desteği ile platformlar arası oynanış, hesap ilerlemesi vs. sağlanabilecek. 23 Eylül 2020 itibariyle oyunu ücretsiz edinebilirsiniz. Oyunun Epic Games Store sayfasına buraya tıklayarak 23 Eylül günü kütüphanenize ekleyip 60 TL’lik kuponu edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xbox series x ve s fiyatları

Xbox Series X ve S Türkiye Fiyatları Siteden Kaldırıldı!

PlayStation 5 Fiyatı

PlayStation 5 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!