in , ,

Rocket League Mac ve Linux Desteğini Kaybediyor!

Psyonix tarafından geliştirilen ve 7 Temmuz 2015‘te piyasaya çıkan, araba ile oynanan online futbol oyunu Rocket League, desteklediği 6 adet platformdan 2 tanesine veda ediyor. Psyonix‘in Rocket League‘in sitesinde yer alan haberler bölümünde yayınladığı duyuruya göre Mac ve Linux desteği Mart ayında kaldırılıyor. Detaylar haberimizde.

Çıkışından bu yana kendine has bir kitleyi elinde tutan oyun, ilk zamanlardaki kadar oynanmasa belli bir oyuncu kitlesini kendinde barındırıyor. İlk olarak PC ve PlayStation 4 platformları için çıkan oyun popüler olduktan sonra Nintendo, Xbox, Linux ve Mac gibi platformlara gelerek 6 adet platform için destek almıştı. Psyonix’in yaptığı açıklama ile Mac ve Linux desteği kaybedildi. Açıklama ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Casper Excalibur G900 Ön Sipariş Hediyesi Belli Oldu!

”Rocket League’i yeni teknolojilerle güncellemeye devam ederken, bizim için macOS ve Linux desteği artık uygulanabilir değil. Sonuç olarak, Mart ayında macOS ve Linux için bir güncelleme yayınlanacak. Bu güncelleme tüm çevrimiçi özellikleri devre dışı bırakacak (oyun için satın alımlar dahil). Yerel maçlar ve split-screen özelliği yani çevrimdışı özellikler kalmaya devam edecek.”

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/hearthstoneun-ye…-uyanisi-yayinda/

Hearthstone’un Yeni Tek Kişilik Macerası Galakrond’un Uyanışı Yayında!

Half-Life Oyunları 2 Aylık Süre Boyunca Ücretsiz!