in , ,

Rockstar Games’ten Meraklandıran Gizemli Görseller Geldi!

Red Dead Redemption ve Grand Theft Auto serilerinden tanıdığımız dev oyun geliştirici şirketi Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin çıkışını ardından son zamanlarda internet sitesine yeni ve ne olduğu çözülemeyen resimler eklemekte. Bu görsellerin sadece bir logodan ibaret mi yoksa çok beklenen GTA VI ile bir alakası mı olduğunu henüz bilmiyoruz. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz dönemde şirketin kurucu ortaklarından Sam Houser‘ın kardeşi Dan Houser, şirketten ayrılmıştı ve büyük bir şok yaşanmıştı. İlgili habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu kötü olaylardan sonra oyuncular Red Dead Redemption 2’nin ardından GTA VI oyununu beklemeye koyuldu. Eklenen herhangi bir görsel, sızıntı direk GTA VI ile bağdaştırılmaya başladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Düşük Seviyeli Sistemlerde Oynayabileceğiniz 10 Oyun

İlk gizemli görsel yukarıda gördüğünüz görsel oldu. İnternet sitesine bu görseli yükleyen Rockstar Games’in bu görseli sadece bir logoyu tanıtmak için mi yoksa GTA VI ile olan bağlantıyı göstermek için mi yükledi henüz bilmiyoruz. Logoyu inceleyecek olursak alkol ve robot dışında pek bir şey göremiyoruz. Star Wars hayranlarının yakından tanıyacağı C-3PO benzeri kadın robot akıllarda soru işareti yaratmıştı. Acaba GTA VI oyununda robotların olacağının bir göstergesi mi bu?

İkinci görsel ise yazının kapağında yer alan görsel oldu. Bu ilk görsele göre daha basit gözükse de tam birleşmemiş kelime kalıpları, dağınık bir arka plan ve imgeler bulunuyor. Bu iki adet farklı logonun tam olarak ne anlama geldiği bilinmiyor ancak oyuncular yakın zamanda GTA VI oyununun tanıtımını istiyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Red Dead Redemption 2 İçin Beklenen Battle Royale Modu: Gun Rush

Rockstar Games genelde yeni oyunlarını tanıtırken bu tarz yeni farklı logoları kullanıyor. Mesela Red Dead Redemption 2’nin duyurusunda Rockstar Games kırmızı arka plana sahip bir Rockstar logosu kullanmıştı ve bu görselle beraber Red Dead Redemption‘ın çıkış tarihini açıklamıştı. Rockstar Games yeni oyunlar ve projelere özel bu tarz ilginç logolar hazırlayabiliyor. Umarız bu logolar GTA VI oyununa bir işarettir çünkü oyuncular tarafından oldukça büyük bir merak var.

Sizce bu logolar ne anlama geliyor? GTA VI yakın tarihte duyurulacak mı? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/vivo-z6-5g-tanitildi/ ‎

Vivo Z6 5G Tanıtıldı!

Corona Virüsü Bir Etkinliği Daha Ertelenmek Zorunda Bıraktı!