in , ,

Rockstar Games’ten Yeni Bir Duyuru

 

Grand Theft Auto denilince akan suların durduğu ve akıllara saniyesinde gelen efsane şirket Rockstar Games, Grand Theft Auto dışında Red Dead Redemption serisi ile de oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Çoğumuz RDR (Red Dead Redemption) oyununu severek oynayıp bitirdik. Rockstar Games’ten RDR 2’yi bekliyorduk ve çok heyecanlıydık.

RDR 2 TARİHİ BELLİ Mİ OLDU?

Rockstar Games’in resmi twitter sayfasında paylaştığı siyah ve kırmızı renklerinden oluşan fon ile bizlere anında Red Dead Redemption’ı hatırlatıyor ve üstünde Thursday, September 28, 11AM ET(28 Eylül Perşembe-Türkiye Saatine Göre 18.00) yazıyor. Büyük ihtimalle Red Dead Redemption 2 geliyor. Şuanlık kesin bir bilgi yok fakat oldukça yüksek bir olasılık.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Red Dead Redemption 2 İçin Çok Önemli Bilgiler Geldi!

28 Eylül’ü sabırsızlıkla bekliyoruz ve umarız RDR 2 muazzam bir şekilde bizlere sunulur da severek oynayıp bitiririz. Siz Red Dead Redemption 2 hakkında neler düşünüyorsunuz, bu duyuru sizce de RDR 2’ye mi işaret? Yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Daha fazla teknoloji ve oyun haberi için Only A Gamer’ı takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 22 Eylül 2017 Güncelleme Notları

Overwatch’ı Ücretsiz Deneme Fırsatı!