in , ,

Rocksteady’nin Bir Sonraki Oyunu Superman mi Olacak?

Son zamanlarda ortaya çıkan söylentilere göre Batman Arkham serisinden tanıdığımız Rocksteady’nin bir sonraki oyunu Superman olacaktı. Bu söylentilerin doğru olup olmadığı aklımızda büyük bir soru işaretiyken, Rocksteady’nin kurucu ortağı ve oyun yönetmeni Sefton Hill söylenti ile alakalı açıklamada bulundu.

Batman Arkham gibi güzel bir seriden tanıdığımız Birleşik Krallık merkezli ve Warner Bros’a bağlı video oyun geliştirici şirketi Rocksteady’nin yeni oyunu hakkında son zamanlarda söylentiler ortaya çıkmıştı. Game System Requirements PC adlı, sistem gereksinimleri yazan sitenin yaptığı bir habere göre, Rocksteady’nin yeni oyunu Superman:World’s Finest The Game Awards öncesi sızdırılmıştı. Söylentiler 4chan ve diğer sosyal ağlarda yayılmaya başlanmış ve oyunun isminin çizgi roman referans alınarak konulduğunu doğrulamıştı bu söylentiler. Söylentiler ciddi bir şekilde yayılırken, Rocksteady’nin kurucu ortağı ve oyun yönetmeni Sefton Hill, twitter hesabından tüm bu söylentilere bir cevap verdi. Sefton’un açıklaması şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dünyanın En İyi 8 LoL Takımı Belli Oluyor!

‘’Bu yıl, The Game Awards’ı dört gözle bekliyorum! Geliştirme sürecinde hala sıkı bir şekilde çalışıyoruz yani Rocksteady Games’ten bir duyuru beklemeyin. Gösterilmeye hazır olduğunda, ilk öğrenen siz olacaksınız. Spoiler: Süperman değil.”

Bu açıklamadan sonra söylentilerin hepsinin doğru olmadığı kanıtlanmış oldu. Bakalım Rocksteady’nin bir sonraki oyunu ne olacak, bizde yeni oyunu dört gözle bekliyoruz efendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mount And Blade II: Bannerlord’dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi!

Unreal Engine Geliştiricileri İçin Aralık Ayı Ücretsiz İçerikleri Açıklandı!