in , ,

Ronda Rousey Mortal Kombat 11’de Sonya Blade Karakterini Seslendirecek!

Aralık ayında gerçekleşen The Game Awards 2018’de resmi olarak duyurulan Mortal Kombat 11, biz oyuncuları heyecanlandırmayı başarmıştı. 23 Nisan 2019’da piyasaya çıkacak Mortal Kombat 11 için Sonya Blade karakterini seslendiren kişi ilgileri üstüne çekti. Sonya Blade karakterini, Profesyonel güreşçi ve karma dövüş sanatçısı Ronda Rousey seslendirecek.

Son zamanlarda ortaya çıkan söylentilere göre, Sonya Blade karakterini Ronda Rousey seslendirecekti hatta Ronda Rousey’in instagram hesabından paylaştığı davetiye resmi söylentilerin doğruluğunu arttırıyordu. Bu söylentiler, bir canlı yayın sırasında geliştirici NetherRealm’İn açıklaması üzerine doğrulandı. Ronda Rousey, Sonya’ya eskiden beri hayranmış ve onun tarzını kendi tarzına benzetmiş. Sonya Blade fragmanında, Sonya’nın yine eskisi gibi vahşi ve acımasız olduğunu görüyoruz. Muhteşem dövüş hareketleriyle, bizlerin ilgisini çekmeyi başarıyor ayrıca Ronda Rousey’in kol kilidi hareketini de oyuna eklemişler. Ronda Rousey ve Sonya Blade’in birbiriyle oldukça uyumlu olduğunu söylememiz doğru olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Vampire: The Masquerade-Bloodlines 2 Xbox Series X'te!

Ronda Rousey Profesyonel Güreşçilik, Karma Dövüş Sanatçılığı, Yazarlık ve oyunculuk deneyimlerine de sahip birisi. Kariyerinde seslendirmen tecrübesini de, Mortal Kombat 11 aracılığıyla edinmiş oldu. Mortal Kombat 11, 23 Nisan 2019’da PC, Playstation 4 ve Xbox One için çıkışını yapacak. Nintendo Switch için de Mayıs ayı planlandı. Bakalım Ronda Rousey ve Sonya Blade beraber nasıl bir iş çıkarmış, hep birlikte ayrıntılarıyla oyun çıktığında göreceğiz. Daha vahşi, daha acımasız ama bir o kadar da eğlenceli bir oyun deneyimi, 23 Nisan’da bizlerle! O zaman buyursunlar, işte Sonya Blade fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

John Wick: Chapter 3 Parabellum’dan İlk Fragman Geldi!

Yerli Oyunların İhracat Rakamı 1 Milyar Doları Aştı!