in , ,

Royal Bandits Dota 2 Takımı Yine, Yeni, Yeniden!

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası finali öncesi, takımda normalde oynaması gereken oyuncunun yerinde başka oyuncu oynatarak ESL tarafından büyük bir ceza yiyen Royal Bandits takımı, yeniden bir Dota 2 kadrosu kuruyor.

WESG Bölgesel Elemelerine katılmaya hak kazanan IGD takımı ile anlaşan Royal Bandits, eski takımdaki olayın üstünü kapatmayı ve yeni bir sayfa açmayı düşünüyor. Geçtiğimiz günlerde ANT Espor’un WESG elemeleri için Barcelona’ya gittiğini duyuruduğumuz haberden sonra bir de Royal Bandits ekibinin ayağa kalkması bizi oldukça sevindirdi. Türkiye’nin en iyi oyuncularından bazılarını elinde bulunduran Royal Bandits’in, eski adıyla IGD, tam kadrosu ise şu şekilde:

  • Furkan “Scyther” Gerçek
  • Feyyaz “NRS” Örs
  • Rahman “KERTENKELE” Yilmaz
  • Furkan “Rocco” Salgın
  • Erkan “eko” Özcura

Royal Bandits ekibinin Barcelona’da C grubunda mücadele edeceğini belirtelim. AntiHype, Mousesports, UAshki, Team Albatross takımlarına karşı mücadele edecek Royal Bandits’i oldukça zorlu maçlar bekliyor!

Türkiye içerisinde Dota 2 için büyük espor kulüplerinin ciddi atılım geliştirmesi oldukça güzel. Umarız Barcelona’da gerçekleştirilecek bölgesel elemelerde güzel sonuçlar alırlar.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Fatih Dedeli

Selamlar. Adım Fatih. 18 yaşında, sizler gibi normal bir insanım. Sitede her türlü haber, inceleme, güncelleme arasında takılan biriyim. İndie oyunları AAA oyunlara tercih ederim çünkü daha yaratıcılardır.

Yerli Oyun Endless Combat Steam’de Erken Erişim Olarak Yayınlandı

Dota 2 | 20 Kasım 2017 Güncelleme Notları