in , ,

Ruined King: A League of Legends Story Duyuruldu!

Riot Games geçtiğimiz günlerde Riot Forge adı altında bağımsız geliştiricilere destek vereceği sistemini duyurmuştu. Riot Forge kısaca League of Legends evreninde geçen ve 3. parti oyun geliştiricileri tarafından yapılan oyunlar için bir proje.

Bu proje kapsamındaki ilk oyun, oyunların Oscar‘ı diyebileceğimiz yılın en iyi oyunlarının seçildiği ve bunun yanında yeni oyunların da duyurulduğu The Game Awards 2019 ödül töreni 13 Aralık tarihinde gerçekleşti. Ödül töreninde duyurulan pek çok oyunun arasında Ruined King: A League of Legends Story de bulunmakta.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hearthstone'un Yeni Tek Kişilik Macerası Galakrond'un Uyanışı Yayında!

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Ruined King: A League of Legends Story, Airship Syndicate tarafından geliştirilip Riot Forge tarafından yayımlanan, hikâye ağırlıklı ve sıra tabanlı bir rol yapma oyunu.
Oyuncular, Hırçın Dalgalar’da yaşanan olayların sonrasını anlatan oyunda LoL şampiyonlarını kontrol edecek ve hareketli Bilgewater şehriyle gizemli Gölge Adalar‘ı ilk kez bir oyunda keşfetme fırsatı bulacak.
En sevilen şampiyonların yer aldığı, yenilikçi sıra tabanlı dövüş mekaniklerine ve etkileyici görsellere sahip; ayrıca yepyeni sürprizler ve bir sürü poroyula dolu Ruined King: A League of Legends Story, LoL evrenindeki pek çok şampiyonun hikâyesini ilerletiyor ve Runeterra dünyasını deneyimlemenin yeni ve heyecan verici yollarını sunuyor.

Hemen aşağıdan oyunun tanıtım fragmanını inceleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Forest’ın Devam Oyunu Sons of the Forest Duyuruldu!

CONV/RGENCE: A League of Legends Story Duyuruldu!