in , ,

Rust Oyuncularına Müjde!

2013 yılında çıkış yapan Rust, 2018 yılı itibari ile halen erken erişimdeydi. Geliştirici ekibi yaptığı açıklama ile Rust’ın erken erişimden çıkacağını duyurdu.

Rust’ı erken erişimden 8 Şubat 2018 tarihinde çıkarmak isteyen geliştirici ekip, bunun için büyük bir kutlama veya açılış hediyesi gibi etkinlikler düzenlemeyi düşünmüyor. Erken erişimden sonra oyun geliştirilmeye devam etmeyecek mi? Elbette edecek. Web sitesinde yapmayı düşündükleri şeylerin yol haritasını da yayınlayan Rust ekibi, bu plana göre oyunu geliştirmeye devam edecek. Erken erişimden sonra güncellemeleri de düzene sokmayı planlayan ekip, aylık güncellemelerle oyunu geliştirecek. Oyun, erken erişimden çıktıktan sonra tam sürüme girmeyecek. Hatta geliştirici ekip oyunun Alpha Sürümü’nde olup olmadığını bile söylemiyor. Sadece önceki sürümden daha stabil bir sürüm olacağını belirtiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Huawei P30 Lite Artık Türkiye’de!
OYUNUN FİYATI NE OLACAK?

Oyunun fiyatı şu anda $19.99 iken, erken erişimden çıktıktan sonra $34.99‘lık fiyat etiketine sahip olacak. Oyun maliyetinin erken erişimden çıktıktan sonra artacağını söyleyen Rust ekibi, bu yüzden fiyatlarda zam yaptığını öne sürdü.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Sokak Futbolu Oyunu Street Power Football Duyuruldu!

Önce PUBG daha sonra Rust’ın erken erişimden çıkmasıyla, erken erişim oyunlarının yavaş yavaş bir üst kademeye tırmandığını görüyoruz. Bakalım ileride hangi erken erişim oyunu artık -en azından- Alpha Sürümü’ne geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 23 Ocak 2018 Güncelleme Notları

OVERWATCH GÜNCELLEME NOTLARI 23 OCAK 2018