in ,

SADES, Oyuncu Ekipmanlarıyla Oyun Dünyasını Etkilemeye Devam Ediyor

Dünyaca ünlü oyuncu ekipmanları markası SADES, bir süre önce Türkiye piyasasına etkili bir giriş yapmış ve ürünlerini oyunseverlerle buluşturmuştu. SADES, ürettiği kulaklıkların yanı sıra öne çıkan 5 oyuncu ekipmanıyla vazgeçilmez olmaya devam ediyor.

Scythe Gaming Mouse ile yüksek performans


SADES Sytche, hızlı hareket kabiliyeti ve hassas yapısıyla oyunda mükemmel bir performans yakalamak isteyenlere özel bir mouse. Sytche, 20 milyona varan tıklama kapasitesi, programlanabilir 7 adet tuşu, 11 RBG aydınlatma modu, DPI kaydırma ve makro ayarlama özellikleriyle en çok tercih edilen ergonomik mouse’lar arasında yer alıyor.

Meteor RGB Kumaş Mouse Pad’den mükemmel doku


Meteor RGB, ultra kaymaz kauçuk yapısı ve kumaş dokusuyla oyunculara mükemmel bir mouse deneyimi sağlıyor. Mouse’un kolayca hareket edebilmesini sağlayan pad, 6 farklı LED ışık seçeneği ve kolay kullanımıyla, ışıksız ortamda oyun deneyimine kolaylık, ergonomi ve keyif katıyor

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Rayman Legends Ücretsiz Oldu!

Skadi Gaming Mouse Pad ile eşsiz dayanıklılık


Skadi kumaş mouse pad’in kauçuk tabanı, yüksek tempolu bir oyun sırasında mouse pad’in sabit kalmasını sağlıyor. Ağır dokulu ve aşınmaya dayanıklı yüzey, mouse performansını ve dayanıklılığı artırırken, hassas pixel izleme ve hedeflemeyi de kolaylaştırıyor.

Neo Blademail klavye ile etkileyici performans


104 tuşlu bir oyun klavyesi olan Neo Blademail, sağlam metal plakası, suya karşı koruma fonksiyonu ve RGB arka aydınlatmasıyla mükemmel bir oyun klavyesi olarak dikkat çekiyor. Neo Blademail’de kullanılan renk enjeksiyon modelleme işlemi, tuş üzerinde yer alan karakterlerin solmasını önlüyor. Bu özel klavye, 5 RGB arka plan ışığı, statik arka aydınlatması, RGB hareketli aydınlatması ve sütun değiştirme aydınlatması özellikleriyle de tüm ilgiyi üzerine topluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gamescom 2019 Basın Özel Gününde Dikkat Çeken Gelişmeler (Sıralı Tam Liste!)

Thunder bilek dinlendirme aparatıyla ağrısız oyun keyfi


Thunder, uzun süre yorulmadan oyuna devamı mümkün kılan ergonomik bir bilek dinlendirme aparatı olarak dikkat çekiyor. Yumuşak ve pürüzsüz yüzeyi, 18 mm kalınlığında kaymaz SBR tabanı ve ideal boyutuyla, klavyeye tam olarak uyum sağlıyor ve oyuncuları sorunsuz bir oyun deneyimiyle buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PC Oyuncularından Konami’ye Sitem!

FIFA 19’un Demo Sürümü Çıktı! FIFA 19 Demo İndir