in , ,

Saints Row: The Third Remastered Duyuruldu!

Volition isimli video oyun geliştirici şirketi tarafından geliştirilen Saints Row serisinin üçüncü oyunu Saints Row The Third‘ün 2020 yılında çıkacak Remastered sürümü Deep Silver tarafından duyuruldu. Detaylar haberimizde.

15 Kasım 2011 tarihinde piyasaya sürülen Saints Row serisinin üçüncü oyunu Saints Row The Third, 9 yılın ardından Remastered sürümüyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Volition tarafından geliştirilen oyun o dönem THQ tarafından yayınlanmıştı. Saints Row ve Metro oyunlarının yayın haklarını alan Koch Media‘nın alt kuruluşu olan Deep Silver, Remastered sürümünü yayınlayacak. Oyunu GTA serisinin daha absürt ve eğlenceli hali olarak tanıtmak yanlış olmaz. Oyun gerçekten +18 öğeleri dahil absürt ve eğlenceli bir şekilde sunuyor. Oyundaki fizik motoru dahil oyuncuyu eğlendirmek ve hoş vakit geçirmek için tasarlanmış diyebiliriz. Temelinde bir çete hikayesini anlatan oyun kendine has bir kitleye de sahip.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Apple’dan Avrupa Birliği’nin ‘’tek tip şarj konnektörü’’ kararına itiraz!

Remastered versiyonu ile günümüz grafik şartlarına uyarlanmış olarak karşımıza çıkacak oyun 22 Mayıs 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC(Epic Games Store) platformlarına çıkışını yapacak. Oyunun fragman videosu sizlerle:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Başlayanlar İçin Bannerlord Taktikleri

The Last of Us Part II PlayStation Mağazasından Kaldırıldı!