in , ,

Sam Lake’den Müjde Paylaşım: Remedy Yeni Oyun Geliştiriyor!

Alan Wake 2′ mi Geliyor?

Alan Wake, Max Payne, Quantum Break ve son çıkan oyunları Control ile tanıdığımız Finlandiya’da kurulmuş video oyun geliştirici şirketi Remedy Entertainment, Sam Lake‘in Twitter hesabından yaptığı müjde paylaşım sonrası oyuncuları meraklandırdı. Remedy yeni bir oyun geliştiriyor. Alan Wake 2 mi geliyor acaba? Detaylar haberimizde.

Üç oyunluk bir Max Payne serisi geliştirmiş Remedy Entertainment, Alan Wake, Quantum Break ve Control oyunları ile de ses getirmeyi başarmış bir şirket. Oyunlarının başarılı olmasının önemli sebeplerinden birisi de tabii ki de Sam Lake gibi başarılı bir yazar ve Max Payne serisi için bir aktöre sahip olmaları. Sam Lake’in Remedy için önemli bir kişi olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Alan Wake’in senaryosu biz oyuncuları oldukça etkilemişti. Alan Wake şu an yan oyunuyla birlikte 2 oyunluk bir seri. Biz oyuncular ise Alan Wake 2’yi oldukça heyecanla bekliyor ve istiyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Sam Lake’in resmi Twitter hesabından yaptığı müjde paylaşım Remedy’nin yeni bir oyun geliştirdiğini doğrular nitelikteydi. Sam Lake, gönderide çok gizli bir yeni senaryo yazdığını açıkladı ve gönderiye Remedy Entertainment’ı etiketledi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Remedy'nin Yeni Oyunu Control'ün İlk 13 Dakikası Paylaşıldı!

Bu gönderi sonrası akıllarda mutlu soru işaretleri ortaya çıktı. Acaba Remedy, Alan Wake 2’yi mi geliştiriyor yoksa yepyeni bir oyun mu gelecek? Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/terminator-resistance-incelemesi/

Terminatör Resistance İncelemesi!

Epic Store’da ”Muhteşem Cuma” İndirimleri Başladı!