in , ,

LoL Şampiyonluk Ligi’nin Yıldızı Avrupa’da Kendini Gösteremedi!

Geçtiğimiz mevsimi ülkemizde en iyi denilebilecek düzeyde tamamlayan Alman asıllı orta koridor oyuncusu Felix “Abbedagge” Braun, oynanılan 19 maçta beklenen istatistiği yakalayamadı. Bir zamanlar Şampiyonluk Ligi’nin yıldızı olan Felix Avrupa’da kendini gösteremedi.

Ülkemizde Galatasaray Esports, Victorious Ace ve Royal Bandits gibi takımlarda forma şansı bulan Felix’in, Royal Bandits’teki başarısı sayesinde Avrupalı takımların gözüne girmeyi başardı. Mevsim sonunda Schalke 04’ün eski orta koridor oyuncusu Nukeduck’un Origen Esport’a gitmesiyle Schalke 04’de bir orta koridor açığı bulundu. Schalke 04 yönetimi, şanslarını Türkiye’de Royal Bandits forması giyen alman asıllı Felix “Abbedagge” Braun’dan yana kullandılar.

Transfer sezonunda Schalke 04 ile sözleşme imzalayan Abbedagge bu mevsim Avrupa’da istenilen başarıyı gösteremedi ve taraftarların bir kısmı Nukeduck’un değiştirilmesine tepki gösterdi. Ligi 7. olarak tamamlayarak playoff şansını tamamen kaybeden Schalke 04, Abbedagge ile yola devam mı edecek? Yoksa yeni bir orta koridor arayışına mı girecek? Tekrar Türkiye’ye gelmesi söz konusu olursa aynı başarıyı elde edebilecek mi?

Abbedagge Schalke 04 İstatistikleri:

Abbedagge Royal Bandits İstatistikleri:

Tabloda Kullanılan Birimler:

G (game): Oynadığı Oyun Sayısı
W: Kazandığı Oyun Sayısı
L: Kaybettiği Oyun Sayısı
WR: Kazanma/Kaybetme oranı
K: Ortalama Aldığı Skorlar
D: Ortalama Ölüş Sayısı
A: Ortalama Asist Sayısı
KDA: (Skor+Asist) / Ölüş sayısı
CS: Maç Başına Ortalama Aldığı Minyon Sayısı
CSP0M: Dakika Başına Aldığı Ortalama Minyon Sayısı
G (gold): Maç Başına Kazandığı Ortalama Altın Miktarı

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Alper Pamukçu

4 Şubat 2002 doğumluyum, espor tutkunu ve strateji meraklısıyım. Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesinde 11. sınıf öğrencisiyim. Her zaman strateji ve şehir kurma oyunları oynasam da espor, spor gibi ilgimi çeken konulardan birisi olmuştur.

Huawei’nin Yeni Amiral Gemisi P30’un Fiyatı ve Teknik Özellikleri Duyuruldu!

Borderlands 3 Duyuruldu!