in , ,

LOLLOL HARİKAHARİKA

Sea of Thieves’in Steam İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Rare tarafından geliştirilen ve Microsoft Studios tarafından yayımcılığı üstlenilen Microsoft Exclusive çok oyunculu açık dünya aksiyon-macera oyunu Sea of Thieves‘in Steam platformunda ne zaman satışa çıkacağı sonunda belli oldu. Tüm detaylar haberimizde.

Sea of Thieves ilk olarak 16 Aralık 2016’da piyasaya sürüldü ve Microsoft Exclusive olarak sadece Xbox One ve Microsoft Windows için çıkışını yaptı. Şu ana kadar Sea of Thieves, PC sürümü için sadece Microsoft Store üzerinden satın alınabiliyordu. Oyuncular Steam’e ne zaman geleceği hakkında meraklıyken sonunda çıkış tarihi belli oldu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Sea of Thieves’in Steam sayfası sonunda açıldı ve platformda ne zaman yeri alacağı belli oldu. Bir korsan ekibini yönettiğimiz çok oyunculu açık dünya aksiyon-macera denizcilik oyunu Sea of Thieves, 3 Temmuz 2020 tarihinde Steam‘dekini yerini alacak.

10 Milyon oyuncuya sahip Sea of Thieves’in Steam üzerinde, nasıl bir fiyatlandırma yapılarak satılacağı ise henüz açıklanmadı. Oyunun Microsoft Store fiyatı ise 257.50 TL. Bakalım oyun Steam üzerinde daha uygun bir fiyata satılacak mı?  Merak edenler oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yılların Efsanesi Metin2'nin Steam Sayfası Yayınlandı!

Sea of Thieves Yeni Tanıtım Fragmanı

Siz Sea of Thieves hakkında ne düşünüyorsunuz? Steam’e gelince satın alacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Marvel’s Iron Man VR Oyununun Demosu Yayımlandı!

Dragon Storm Fantasy Ejderhaları Türkiye’de Büyük Bir Yankı Uyandırdı