in ,

HARİKAHARİKA

Secret Neighbor’ın 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Cadılar bayramının yaklaşmasıyla birlikte iyice ortaya korku hikayeleri, filmleri ve oyunları yayılmaya başladı. Secret Neighbor da bunlardan bir tanesi. Hello Neighbor, adlı gizlice komşumuzun evine girip evin gizemini ortaya çıkarmaya çalıştığımız oyundan birçoğunuz haberdardır. TinyBuild, bu sefer de işleri biraz daha keyifli bir hale getirmek için aynı tema üzerinden çoklu oyunculu bir gizem oyunu çıkarmaya karar vermiş.

Kaybolan arkadaşımızı bulmak için topluca arkadaşlarımızla komşumuzun evine giriyoruz. Fakat sorun şu ki arkadaşlarımızdan biri “Secret Neighbor”. Kendisi arkadaşımız kılığında bizim güvenimizi kazanıp aynı zamanda da kuyumuzu kazmaya çalışıyor. Secret Neighbor, her oyun başında rastgele birinden seçiliyor ve seçili kişinin çok dikkatli oynaması gerekiyor. Aksi takdirde diğer oyuncuların kaçması sadece an meselesi olur.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Forza Horizon 5 Seneye Çıkış Yapabilir!

https://www.youtube.com/watch?v=vb1xCVu4mlo

Oyunun yakın zamanda ilk olarak Steam’de çıkması bekleniyor. Tam tarihi ile ilgili elimizde net bir bilgi olmaması ile birlikte çıkış tarihi ile ilgili elde bulunan tek veri Sonbahar 2018 tarihi olarak gözüküyor. Oyun, genelinde cadılar bayramı konseptini içerdiği için 31 Ekim veya Kasım ayları civarında çıkması çok da şaşırtıcı bir durum olmaz. TinyBuild’in, Hello Neighbor çıktıktan sonra oyun üzerinde yaptıkları bir ton yenilik göz önünde bulundurulunca bu oyun oldukça parlak gözüküyor. Aynı zamanda siz de bekleme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız daha erken oynama imkanı kazanmak için şuradan -oyunun kendi sitesinden- alpha için kayıt yaptırıp listeye girebilmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Playstation Hakkında Bilinmeyen 5 Bilgi

Oynanışıyla Kanser Eden 9 Oyun