in , ,

SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE DUYURULDU

Souls serisi ve Bloodborne yapımlarından tanıdığımız Tokyo merkezli video oyun geliştirici şirketi FromSoftware, Microsoftun E3 2018 konferansında, Activison’un yayıncılığını üstleneceği yeni oyunu Sekiro: Shadows Die Twice’ı duyurdu. Oyunun başında önceden Dark Souls ve Bloodborne’un yönetmenliği üstlenmiş başarılı yönetmen Hidetaka Miyazaki var. FromSoftware’in başarılı olarak önümüze sunabildiği büyük bosslar, yaratıklar Sekiro: Shadows Die Twice ile birlikte tekrar karşımıza çıkacak.

Oyun genel olarak Samuray tarzı bir temaya sahip. Oyunda ana karakterimizin amacı eski soylardan gelen ustamızı kurtarmak ve baş düşmanını yok etmek olacak. Karakterimizle birlikte samurayların karanlık dünyasına gireceğiz ve korkusuzca savaşacağız. Oyunla alakalı en çok save sistemini merak ediyorum açıkçası. FromSoftware bildiğiniz gibi Dark Souls’ta gördüğümüz zor bosslar ile bizleri büyük sıkıntılara sokuyordu. Tam bossu kesecekken bir anda büyük bir darbe alıp öldüğümüzde kesmek için uğraştığımız Bossu baştan öldürmeye çalışmak zorunda kalıyorduk. Boss’u öldürdüğümüzde oyun oto save alıyordu ve büyük bir rahatlık yaşıyorduk. Bu oyunda da gene aynı stresi yaşayacak mıyız hep birlikte oyun çıkınca göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Epic Games Fortnite’ın E-spor Turnuvalarına 100 Milyon Dolar Ayırdı!

Oyunun tam tarihi konferansta belirtilmedi ancak oyunun çıkışı 2019 yılı içerisinde olacak. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için biz oyunculara sunulacak. Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Dark Souls ve Bloodborne hayranları, oyunu oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Sizi fragmanla baş başa bırakıyorum. Buyursunlar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DYING LIGHT 2 RESMİ OLARAK DUYURULDU

FALLOUT 76 TANITILDI – SINGLEPLAYER MODU YOK!